رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  CFT و پالرمو دستپخت حامیان تروریسم است ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: cft و پالرمو دستپخت حامیان اصلی تروریسم است و آنها می‌خواهند تحت این عناوین بر کشورهای جهان مسلط شوند. وی افزود: عضویت ما در کنوانسیون‌های FATF کاری کاملاً […]

به گزارش جامعه نیوز:

 CFT و پالرمو دستپخت حامیان تروریسم است

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: cft و پالرمو دستپخت حامیان اصلی تروریسم است و آنها می‌خواهند تحت این عناوین بر کشورهای جهان مسلط شوند.

وی افزود: عضویت ما در کنوانسیون‌های FATF کاری کاملاً غیر منطقی است و ما نباید کاری کنیم که شرایط را برای خودمان سخت‌تر کنیم. 

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: حامیان اصلی تروریسم درصددند تا از طریق این کنوانسیون‌ها سلطه بیشتری بر دیگر کشورها به ویژه کشورهای آزاده جهان داشته باشند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: امروز ما در شرایط تحریم هستیم و عضویت ما در کنوانسیون‌های مجموعه FATF باعث می‌شود تا اطلاعات مربوط به خنثی‌سازی تحریم‌ها در اختیار دشمن قرار گیرد و همین مسئله باعث سخت‌تر شدن شرایط ما خواهد شد.

وی افزود:‌ سرمداران FATF همان‌هایی هستند که در برجام ما با آنها توافق کردیم و به هیچ‌وجه به توافقات‌شان در این تفاهم‌نامه پایبند نبودند پس چه تضمینی است که در FATF به آنچه می‌گویند عمل کنند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اگر کشورها در FATF شرایط یکسان و برابر داشتند آن وقت می‌شد در شرایط مناسب‌تر موضوع را بررسی کرد ا ما امروز که کشوری مانند ایران در سخت‌ترین شرایط تحریم به سر می‌برد به هیچ‌وجه پرداختن به موضوع عضویت در این کنوانسیون‌ها کار درستی نیست. 

اسماعیلی خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم cft و پالمرو دستپخت حامیان اصلی تروریسم است و آنها به دنبال شفافیت برای مبارزه با تروریسم نیستند.گ

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  زمان و جزئیات ثبت‌نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها