رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۹ هزار ایثارگر در مرحله اول، واکسن کرونا دریافت کردند به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از توقف کمیسیون‌های پزشکی به صورت حضوری، تا اطلاع ثانوی خبر داد. وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و خطری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۹ هزار ایثارگر در مرحله اول، واکسن کرونا دریافت کردند

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از توقف کمیسیون‌های پزشکی به صورت حضوری، تا اطلاع ثانوی خبر داد.

وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و خطری که جانبازان عزیز را تهدید می‌کند، کمیسیون‌های پزشکی تا بهبود وضعیت، در شهرهای قرمز به صورت تلفنی و آنلاین انجام خواهد شد.

عباسپور اظهار داشت: کمیسیون‌های پزشکی در شهرهای زرد با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی همچنان به صورت حضوری خواهد بود. 

وی گفت: پذیرش ایثارگران مبتلا به بیماری کرونا در بیمارستان‌های ساسان و خاتم‌الانبیاء(ص) انجام می‌شود و به منظور جلوگیری از انتقال این بیماری به سایر بیماران جامعه ایثارگری، بیمارستان مصطفی خمینی ایثارگران دارای بیماری‌های غیر از کرونا را پذیرش خواهد کرد.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید در خصوص آخرین وضعیت تزریق واکسن کرونا برای جامعه ایثارگری گفت: در مرحله اول این طرح ۹ هزار نفر از جامعه ایثارگری شامل جانبازان دو چشم نابینا، ضایعه نخاعی، دو عضو قطع و بیشتر، جانبازان شدید شیمیایی و والدین چند شهید واکسن ویروس کرونا را دریافت کردند و در مرحله دوم نیز کار واکسیناسیون برای جانبازان ۵۰ تا ۷۰ درصد که حدود ۳۲ هزار نفر هستند در حال انجام است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با صدرنشینی راهی مرحله بعدی شد/ ناکامی مجدد یاران خلیل زاده

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها