رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رئیس کمیته امور اسرای فلسطینی از آزادی نُه نفر دیگر از اسرای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن خبر داد. به گزارش پایگاه خبری المسیره، «عبدالقادر المرتضی» امروز چهارشنبه اعلام کرد که نُه نفر از اسرای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی عملیات مبادله اسرا در جبهه مأرب آزاد […]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رئیس کمیته امور اسرای فلسطینی از آزادی نُه نفر دیگر از اسرای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری المسیره، «عبدالقادر المرتضی» امروز چهارشنبه اعلام کرد که نُه نفر از اسرای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی عملیات مبادله اسرا در جبهه مأرب آزاد شدند.

بر اساس توافق سوئد میان دولت صنعاء و دولت مستعفی یمن قرار شده بود همه اسرا با هم مبادله شوند، اما چیزی که مانع عملی شدن آن شده است، واقعیت تحولات میدانی برای مزدوران ائتلاف سعودی است، زیرا از طرف‌های متعدد و مختلفی تشکیل شده‌اند و اختلافات موجود در محافل مزدوران سعودی صنعاء مانع انجام مبادله اسرا می‌شود.

دولت صنعاء می‌گوید که مزدوران یمنی اخیرا اقدام به گزینش اسرایشان برای آزاد شدن آنها کرده‌اند و بر اسامی و فرماندهان مشخصی تاکید دارند که از حزب الاصلاح هستند، اما ما می‌خواهیم مبادله اسرا به شکل همه در برابر همه، انجام شود.

انتهای پیام/ص


این خبر را هم ببینید:  دستگیری 7 سوداگر مرگ در سیستان و بلوچستان

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها