رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 91 خبر


  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 28 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ۸۰ نقطه بحرانی در بارندگی‌های اهواز باید ترمیم شود مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به وظیفه شهرداری در جهت خدمت‌رسانی به مردم گفت: متأسفانه شهرداری اهواز در این راستا اقدام نکرده و وظیفه خود را به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۸۰ نقطه بحرانی در بارندگی‌های اهواز باید ترمیم شود

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به وظیفه شهرداری در جهت خدمت‌رسانی به مردم گفت: متأسفانه شهرداری اهواز در این راستا اقدام نکرده و وظیفه خود را به درستی انجام نمی‌دهد.

وی برای مثال به ۸۰ نقطه بحرانی در این شهر اشاره کرد و گفت: قرار بود این ۸۰ نقطه بحرانی شهر اهواز به نوعی ترمیم و درست شود تا در ایام بارندگی شاهد آبگرفتگی تا یک و نیم متر در خانه‌های مردم نباشیم.

سخنگوی فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس گفت: شهرداری اهواز به جای خدمت به مردم و اولویت‌بندی مشکلات شهر به کارهای غیر ضروری از جمله نورپردازی و ترمیم میادین اقدام می‌کند و نقاط بحرانی را ساماندهی نکرده است.

یوسفی افزود: شهرداری باید این ۸۰ نقطه بحران را با شبکه آب سطحی درست می‌کرد.

وی یکی دیگر از انتقادات به عملکرد شهرداری را واگذاری املاک و دارایی‌های شهرداری دانست و عنوان کرد: شهرداری اهواز به جای اینکه از این املاک ارزش افزوده تولید کند،  قصد داشت ۱۴۱ قطعه زمین را به قیمت کارشناسی اردیبهشت واگذار کند این در حالی است که همه می‌دانند با توجه به گرانی‌ها  قیمت کارشناسی اردیبهشت با قیمت در شهریور و مهر بسیار متفاوت است.

نماینده اهواز و باوی در مجلس تأکید کرد:‌ شهرداری این املاک را در اردیبهشت‌ماه قیمت‌گذاری و در خرداد و مرداد مزایده برگزار کرد. 

یوسفی گفت: سؤال از آقایان این است که آیا حاضرند املاک شخصی و یا خودروی خود را به قیمت اردیبهشت‌ماه به فروش برسانند؟

وی افزود: ما اجازه چنین تخلفاتی را به مسئولین اهواز نمی‌دهیم و جلوی آن را خواهیم گرفت.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شهرداری اهواز به جای شفاف‌سازی در قبال اینگونه حرکات به دادستانی از اینجانب شکایت کرده است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها