رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۸ هزار سبد غذایی بین مددجویان زنجانی توزیع شد هدایت صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون به همت خیران، نیکوکاران و مراکز نیکوکاری با هم افزایی کمیته امداد استان ۸ هزار و ۲۵۳ سبد غذایی تهیه و در بین خانواده‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۸ هزار سبد غذایی بین مددجویان زنجانی توزیع شد

هدایت صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون به همت خیران، نیکوکاران و مراکز نیکوکاری با هم افزایی کمیته امداد استان ۸ هزار و ۲۵۳ سبد غذایی تهیه و در بین خانواده‌های تحت حمایت این نهاد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ عزت و کرامت انسانی توزیع شده است.

وی ارزش هربسته غذایی را ۳۰۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: این سبدها شامل برنج، روغن، ماکارونی، خرما و برخی اقلام ضروری خانواده‌ها در این ایام است که برای تهیه این تعداد بسته معیشتی ۲ میلیارد و۴۷۳ میلیون تومان هزینه شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت:برنامه‌ریزی شده است تا پایان ماه مبارک رمضان حداقل ۳۴هزار بسته معیشتی تهیه و در بین تمام خانواده‌های تحت حمایت توزیع شود.

صفری از دیگر برنامه‌های کمیته امداد استان زنجان در ماه مبارک رمضان را اجرای «پویش ایران مهربان» عنوان کرد و افزود: این طرح به منظور حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و برای افزایش درآمد خانواده‌ها صورت می‌گیرد.

وی به بهره‌گیری از ظرفیت مراکز نیکوکاری در کمک به نیازمندان اشاره کرد و افزود: در سال گذشته ۱۳۱مرکز نیکوکاری در استان زنجان به ارائه خدمات برای نیازمندان و جامعه هدف امداد پرداختند که ۱۳ مرکز بصورت تخصصی در حوزه‌های کار آفرینی، مشاوره، فرهنگی اشتغال و مددکاری اسلامی ارائه خدمت می‌کنند.

وی با اشاره به اهمیت و کارایی این مراکز گفت: مراکز نیکوکاری در شرایط شیوع  ویروس منحوس کرونا و در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه و مواسات و همدلی با حرکت جهادی و روحیه بسیجی خوش درخشیدند و توانستند خدمات ارزشمندی به نیازمندان و جامعه هدف کمیته امداد ارائه دهند.

این خبر را هم ببینید:  بررسی رقبای احتمالی سرخابی‌ها در یک هشتم نهایی| استقلال به الهلال می رسد و پرسپولیس به السد

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به آغاز پویش مهدوی در زنجان گفت: کمیته امداد به کمک مراکز نیکوکاری با ایجاد ۴۵آشپزخانه اطعام مهدوی برنامه‌ریزی کرده است تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از ۱۳۴ هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین خانواده‌های نیازمند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ عزت و کرامت انسانی توزیع کند.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها