رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ۸ نفر از گروه‌های پزشکی به دلیل حادثه کلینیک سینا مهر در بازداشت هستند به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران درباره حادثه کلینیک سینا مهر اظهار داشت: متأسفانه در این حادثه ۱۷ نفر از جانباختگان جزو کادر پزشکی بوده که سه نفر آنها از پزشکان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۸ نفر از گروه‌های پزشکی به دلیل حادثه کلینیک سینا مهر در بازداشت هستند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران درباره حادثه کلینیک سینا مهر اظهار داشت: متأسفانه در این حادثه ۱۷ نفر از جانباختگان جزو کادر پزشکی بوده که سه نفر آنها از پزشکان حاذق کشور بوده‌اند.

وی افزود:همچنین ۸ نفر از کادر پزشکی به دلیل این حادثه در حال حاضر بازداشت هستند در حالی که کمترین نقش را در بروز حریق و انفجار کلینیک داشته‌اند.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: این کلینیک دارای پروانه بوده پس حتما مجوزهای لازم را کسب کرده از طرفی افراد شاغل در آن بیمه شده بوده‌اند پس نشان می‌دهد اداره کار تا کنون ایرادی از کلینیک نگرفته است.

خداکرمی بیان داشت: کلینیک سینا مهر مجوز داشته و حادثه در آن به وقوع پیوسته است و حالا همه می‌گویند ما پیش از این اخطار داده بودیم.معاونت درمان و دانشگاه علوم پزشکی بازدیدهای سختگیرانه از کلینیک‌ها دارند و حتی اگر تعرفه‌ها بیش از معمول دریافت شود پروانه تعزیراتی تشکیل می‌دهند حال سؤال مطرح است که چرا مشکلات این کلینیک گزارش نشده است.

وی گفت: گزارش‌ها نشان می‌دهد همه فعالیت‌ها در این کلینیک مجاز بوده و کسی نمی‌پرسد اگر استاندارد نبوده چرا فعالیتش ادامه داشته است و چرا مجوز در صورت استاندارد نبودن باطل نشده و مجموعه نیز پلمب در آن صورت نگرفته است.

عضو شورای شهر تهران گفت: پزشکان بیگناه‌ترین افراد در بروز این حادثه بوده‌اند که در حال حاضر تنها آنها در حال بازداشت هستند.

این خبر را هم ببینید:  نشست سرنوشت ساز مجلس و دولت درباره بورس

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها