رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ۶ رده تردد برای مجلس تعیین شد/ ورود کارچاق‌کن‌ها ممنوع حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در جلسه ناظران هیأت رئیسه آیین نامه مربوط به تردد افراد به مجلس بازبینی و اصلاحات نهایی انجام شد. وی افزود: بر اساس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۶ رده تردد برای مجلس تعیین شد/ ورود کارچاق‌کن‌ها ممنوع

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در جلسه ناظران هیأت رئیسه آیین نامه مربوط به تردد افراد به مجلس بازبینی و اصلاحات نهایی انجام شد.

وی افزود: بر اساس اصلاح صورت گرفته ۶ نوع تردد برای افرادی که به مجلس رفت و آمد دارند در نظر گرفته شده که نمایندگان در رده اول قرار دارند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: بر اساس این آیین نامه وزرا تنها در صورتی برای تردد در رده اول قرار می‌گیرند که برای حضور در مجلس از آنها دعوت به عمل آمده باشد.

سلیمی خاطرنشان کرد: وضع این مقررات به معنی وضع قانون جدید برای تردد در مجلس نیست و آیین نامه تردد در دوره‌های قبل نیز وجود داشته و در این دوره از مجلس به خاطر شیوع ویروس کرونا این آیین نامه اصلاح شده است.

وی افزود: با اصلاح این آیین نامه جلوی رفت و آمد غیر ضرور افراد به مجلس گرفته می‌شود و از حضور کارچاق‌کن‌ها در مجلس ممانعت به عمل می‌آید.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها