رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 479 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۳۰۷ زندانی جرایم غیرعمد آذربایجان‌شرقی چشم انتظار خیران به گزارش خبرگزاری فارس از مراغه، حسن محمدیاری در زندان مراغه اظهار داشت: برای دومین سال به خاطر شرایط کرونایی جشن گلریزان دراستان مجازی برگزار می‌شود. وی افزود: گلریزان امسال با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه ملی، شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات محیطی برگزار می‌شود. محمدیاری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۳۰۷ زندانی جرایم غیرعمد آذربایجان‌شرقی چشم انتظار خیران

به گزارش خبرگزاری فارس از مراغه، حسن محمدیاری در زندان مراغه اظهار داشت: برای دومین سال به خاطر شرایط کرونایی جشن گلریزان دراستان مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: گلریزان امسال با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه ملی، شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات محیطی برگزار می‌شود.

محمدیاری اضافه کرد: با مشارکت خیران، آذربایجان شرقی در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در قالب جشن گلریزان جزو سه استان برتر در کشور است.

وی با بیان اینکه رمضان ماه رحمت، بخشش و مهربانی است، از خیران خواست برای بازگرداندن زندانیان دیه و بدهکار مالی  به آغوش خانواده‌هایشان آستین های همت را بالا بزنند.

به گفته، مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌شرقی، گره‌گشایی از مشکلات خانواده‌های زندانیان از اولویت‌های این اداره کل است.

وی گفت: مدیران زندان‌های تبریز و شهرستان‌ها با حضور در جمع خانواده ها با مشارکت خیران مشکلات اساسی خانواده‌های زندانیان را برطرف می‌کنند.

محمد یاری افزود: از ابتدای ماه رمضان نیازها و مشکلات ۱۵ خانواده رفع شده و تا پایان این ماه مبارک به ۴۵ خانواده نیز رسیدگی خواهد شد.

وی اضافه کرد: به مناسب ماه مبارک رمضان مدیران و معاونان اداره کل با حضور در شهرستان‌ها و شرکت در افطاری زندانیان در کنار دیدار با آنها از نزدیک مشکلات آنها را بررسی و دستورهای لازم صادر می‌شود.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان شرقی گفت: این حضور کاستن فاصله بین زندانیان و زندان بانان و نشان خدمت به زندانیان در ایران اسلامی است.

انتهای پیام/۶۰۰۰۷


این خبر را هم ببینید:  ارتش یمن با ۱۲ موشک و پهپاد، آرامکو و فرودگاه نجران را هدف قرار داد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها