پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

۳۰ خرداد ماه امسال آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی نداجا

به گزارش جامعه نیوز:

 ۳۰ خرداد ماه امسال آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی نداجا

ناخدا نصیری نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این‌که تربیت نیروی نظامی و متخصص در تراز انقلاب اسلامی از جمله اولویت‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نقاط مختلف کشور است، اظهار کرد: به همین منظور هرساله با اعلام فراخوان‌های مختلف در تمام استان‌های کشور سعی می‌شود تا نیروهای مستعد و علاقه مند به خدمت در نیروی دریایی شناسایی و بعد از گذراندن آموزش‌های لازم بکارگیری می‌شوند.

وی افزود: دفتر نمایندگی نیروی دریایی ارتش در استان یزد برابر خط مشی ابلاغی نیز به منظور تأمین نیروی مورد نیاز نداجا از جوانان دیپلمه مومن و متعهد برای شرکت در آزمون استخدامی ثبت‌نام به عمل می آورد.

رئیس دفتر نمایندگی نیروی۳۰ دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان یزد گفت: آخرین مهلت ثبت نام جهت شرکت در اولین مرحله آزمون استخدام درجه داری نداجا  تا ۳۰خردادماه سال جاری تعیین شده و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی HonorWay.ir مراجعه کنند.

ناخدا نصیری تصریح کرد: کسانی که امکان مراجعه به سایت را ندارند می‌توانند به دفتر نمایندگی نداجا در استان یزد به آدرس، یزد-امامشهر، میدان انقلاب، بلوار کارگرجنوبی، ابتدای خ باهنر شمالی مراجعه کنند.

گفتنی است؛ پذیرفته شدگان در این دوره آزمون به منظور طی کردن دوره‌های تخصصی برای مأموریت‌های دریایی به مراکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت و یا مرکز آموزش تکاوران دریایی قمربنی هاشم(ع) منجیل اعزام می شوند.

انتهای پیام/الف


این خبر را هم ببینید:  توضیح قالیباف درباره جلسه غیرعلنی امروز صبح مجلس

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *