رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ۳.۵ میلیون دانش‌آموز به سامانه شاد دسترسی ندارند/ ۹۰ درصد دانش‌آموزان دنیا تحت تاثیر کرونا هستند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  محمدرضا احمدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آموزش مجازی دانش‌آموزان و مدارس در آغاز شیوع کرونا تجربه خوبی بود. وی افزود: متاسفانه ویروس کرونا همه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۳.۵ میلیون دانش‌آموز به سامانه شاد دسترسی ندارند/ ۹۰ درصد دانش‌آموزان دنیا تحت تاثیر کرونا هستند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  محمدرضا احمدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آموزش مجازی دانش‌آموزان و مدارس در آغاز شیوع کرونا تجربه خوبی بود.

وی افزود: متاسفانه ویروس کرونا همه جهان را در بر گرفته است و طبق اعلام یونسکو ۹۰ درصد دانش‌آموزان دنیا تحت تاثیر این ویروس قرار گرفتند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: برای تحصیل دانش‌آموزان ایرانی جای نگرانی نیست و با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته وزارت آموزش و پرورش و پیگیری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس روزهای خوبی را برای تحصیل دانش‌آموزان و استمرار کار معلمان در آغاز سال تحصیلی جدید داریم.

احمدی گفت: ما از نظر فنی و کارکردی این نرم افزار شاد را با توجه به اینکه قرار است در سال تحصیلی از آن استفاده شود مورد بررسی قرار داده‌ایم اما یکسری مشکلات را در آن دیدیم.

وی افزود: سه و نیم میلیون دانش‌آموز به زیرساخت‌های سامانه شاد دسترسی ندارند ولی برای این کار تدابیری اندیشیده شده است که می‌توانند به استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای تدریس دروس به دانش‌آموزانی که تلفن همراه، اینترنت و یا زیرساخت‌های لازم را ندارند استفاده شود. و بر همین اساس قرار است شبکه آموزش ۲۴ ساعته در این موضوع به دانش‌آموزان خدمت رسانی کند.

انتهای پیام/

نماینده رشت در مجلس 


این خبر را هم ببینید:  هیات رئیسه مجلس و شورای عالی قضایی برای کاندیداتوری ریاست جمهوری نیاز به استعفا ندارند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها