رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ۳ هزار کوچه و خیابان بم بعد از گذشت ۱۷ سال از زلزله خاکی است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۳ دی) در جلسه علنی مجلس و در تذکر شفاهی اظهار داشت: ۵دی حادثه مصیب‌بار و تلخ زلزله بم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۳ هزار کوچه و خیابان بم بعد از گذشت ۱۷ سال از زلزله خاکی است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۳ دی) در جلسه علنی مجلس و در تذکر شفاهی اظهار داشت: ۵دی حادثه مصیب‌بار و تلخ زلزله بم است که تعداد زیادی از مردم در اثر این زلزله به رحمت ایزدی پیوسته و تعداد زیادی مصدوم شدند.

وی افزود: در کوران غم و غصه، دو روز پس از حادثه زلزله مردم بم رهبر عزیز خود را در کنارشان مشاهده کرده و این حضور مسکنی بر دردها و غصه‌های آنها شد و با وجود همه غصه‌ها، شور و شعف بین مردم دیدنی بود.

وی افزود:‌سخنان امیدوارانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب بین مردم عزم امید ایجاد کرد.

نماینده بم در مجلس گفت:‌۱۷ سال از زلزله بم می‌گذرد و این شهر از دل ویرانه‌ها به شهری مستحکم تبدیل شده و آماده پذیرایی ایرانیان است.

وی افزود:‌نگرانی بم وجود سه هزار کوچه و خیابان خاکی است که استاندار و وزیر راه قول عملیات آسفالت آن را داده‌اند و به همین دلیل از دولت می‌خواهم دستورات لازم را در این باره صادر کند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بازگشت آمریکا و اسرائیل به ترور نشانه بارز شکسته شدن دیواره‌های تحریم است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها