رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 468 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۲۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شد فرزین رضاعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: ۲۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در استان شناسایی شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۸۸ بیمار مبتلا به کرونا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شد

فرزین رضاعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: ۲۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تاکنون در استان شناسایی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۸۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستانهای استان افزود:۳۵۳ نفر در سنندج، ۱۰۶ نفر در سقز، ۳۴ نفر در مریوان، ۶۵ نفر در قروه، ۳۲ نفر در بیجار، ۳۴ نفر در کامیاران، ۱۲ نفر در دیواندره، ۴۳ بیمار در بانه، ۴ بیمار در دهگلان و ۵ بیمار کرونایی در سروآباد بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: وضعیت ۸۳ بیمار مبتلا به کرونا در استان وخیم و در بخش ویژه بستری هستند.

رضاعی از مرگ ۴ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: از زمان شیوع کرونا ویروس تا کنون یک‌هزار و ۲۲۴ بیمار کرونایی در استان جان‌ باخته‌اند.

به گفته وی، در مجموع ۴۸۵ نفر در سنندج، ۲۲۲ نفر در سقز، ۹۰ نفر در قروه، ۷۳ نفر در کامیاران، ۹۶ نفر در بانه، ۷۳ نفر در دیواندره، ۵۶ نفر در بیجار، ۱۰۷ نفر در مریوان، ۱۹نفر در دهگلان و ۳ نفر در سروآباد جان ‌باخته‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

این خبر را هم ببینید:  تشکیل دومین صندوق منطقه ای حمایت از توسعه بخش کشاورزی کشور در مکران

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها