رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 30 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ۲۰۰ امضا پای نامه شکایت نمایندگان از زنگنه به قوه قضائیه ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد امضاهای شکایت نمایندگان از وزیر نفت به قوه قضائیه به ۲۰۰ عدد رسیده است. وی افزود: همچنین تعداد امضاهای نامه نمایندگان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۰۰ امضا پای نامه شکایت نمایندگان از زنگنه به قوه قضائیه

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد امضاهای شکایت نمایندگان از وزیر نفت به قوه قضائیه به ۲۰۰ عدد رسیده است.

وی افزود: همچنین تعداد امضاهای نامه نمایندگان به رئیس قوه قضائیه در باره اجرای قانون اعاده اموال نامشروع نمایندگان نیز به ۲۰۰ عدد رسیده و هر دو این نامه‌ها به رئیس قوه قضائیه تقدیم خواهد شد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس اظهار داشت: ما بنا داریم تا این دو نامه را حضورا به رئیس دستگاه قضا تقدیم کنیم و اقدامات مقدماتی برای گرفتن وقت برای این منظور انجام می‌شود.

ابوترابی خاطرنشان کرد: بنده به همراه آقایان علی اکبر کریمی و احمد علیرضابیگی، مالک شریعتی و تعداد دیگری از نمایندگان حضورا با رئیس قوه قضائیه نشست خواهیم داشت و این دو نامه را به آیت‌الله رئیسی تقدیم خواهیم کرد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها