رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 424 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۲۰ درصد داوطلبان انتخابات شوراها در آذربایجان‌شرقی رد صلاحیت شدند به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جعفر راستی اظهار داشت: ۲۰ درصد داوطلبان ثبت نام کننده برای انتخابات شوراهای اسلامی استان،  انصراف داده یا صلاحیت آنها احراز نشده است. وی گفت: بالاخره بعد از بررسی های هیات های اجرایی و نظارت، کار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۰ درصد داوطلبان انتخابات شوراها در آذربایجان‌شرقی رد صلاحیت شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جعفر راستی اظهار داشت: ۲۰ درصد داوطلبان ثبت نام کننده برای انتخابات شوراهای اسلامی استان،  انصراف داده یا صلاحیت آنها احراز نشده است.

وی گفت: بالاخره بعد از بررسی های هیات های اجرایی و نظارت، کار بررسی صلاحیت داوطلبان به اتمام رسید؛  امروز نتایج به فرمانداری ها و آنها هم به ردصلاحیت شدگان اطلاع می دهند.

راستی اضافه کرد: ردصلاحیت شدگان  ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در آذربایجان شرقی چهار روز وقت دارند که اعتراضات خودشان را تقدیم هیات نظارت استانی، مستقر در ساختمان استانداری آذربایجان شرقی در تبریز کنند و ما نیز بعد از اخذ اعتراضات ۱۰ روز فرصت داریم که آنها را بررسی کنیم.  

وی با بیان اینکه به احتمال قوی در بررسی اعتراضات نیز صلاحیت درصدی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در استان تایید می شود، گفت: نتیجه نهایی بررسی اعتراضات رد صلاحیت شدگان ۱۴ روز دیگر اعلام می شود.

 ۱۱ هزار و ۳۰۱ نفر در آذربایجان شرقی به عنوان داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها و ۲ هزار و ۸۰۴ نفر نیز برای شوراهای اسلامی شهرها ثبت نام کردند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱

 
 


این خبر را هم ببینید:  افراد دارای اولویت در تزریق واکسن تعلل نکنند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها