رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۲ مرکزخدمات جامع سلامت در گچساران افتتاح شد به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، به مناسبت هفته سلامت ۲ مرکز جامع خدمات سلامت درروستای چهاربیشه علیا و آب شرین گچساران با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران، رئیس شبکه بهداشت و درمان و معاونان شبکه افتتاح شد.  در این آیین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲ مرکزخدمات جامع سلامت در گچساران افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، به مناسبت هفته سلامت ۲ مرکز جامع خدمات سلامت درروستای چهاربیشه علیا و آب شرین گچساران با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گچساران، رئیس شبکه بهداشت و درمان و معاونان شبکه افتتاح شد.

 در این آیین آرین غلامیان اظهار کرد: یکم الی هفتم اردیبهشت ماه به نام هفته سلامت نامگذاری شده است.

 وی با اشاره به افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت در مرکز چهاربیشه علیا گفت: این مرکز پنج خانه بهداشت را تحت پوشش می دهد

رئیس شبکه بهداشت درمان گچساران ادامه داد: این مرکز  یک هزار و ۱۶۱ خانوار با جمعیتی بالغ بر چهار هزار و ۴۳۳ نفر جمعیت را تحت پوشش می دهد.

 غلامیان اذعان کرد: مرکز خدمات جامع سلامت روستای چهاربیشه علیا روستاهای ضمیه با جمعیتی ۲ هزار و ۲۹۴ ، سعادت آباد ۸۱۰، دشت مور ۳۲۵، چهاربیشه سفلی ۶۶۰ و دژسلیمان ۷۴۶ نفر را تحت پوشش دارد.

 وی در ادامه به افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت در روستای آب شیرین اشاره کرد و گفت: این مرکز یک هزار و ۴۸۱ خانوار با جمعیتی بالغ بر چهار هزار و ۱۵۱ نفر را تحت پوشش می دهد.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران ادامه داد: این مرکز ۳ روستا از جمله روستای آب شیرین با جمعیتی ۲ هزار و ۲۶۶ نفرف سرآبننیز با یک هزار و ۸۲ و پشه کان با جمعیت ۹۱۱ نفر را تحت پوشش  دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این مراکز عمدتا بهورز، پزشک، ماما و کارشناس، تکنسین های بهداشتی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهند.

این خبر را هم ببینید:  خسارت ۱۰ تا ۷۰ درصدی خشکسالی به مزارع کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد

 غلامیان افزود: به منظور عدالت در سلامت و ضایتمندی عموم مردم که مهمترین مشخصه برنلامه پزشک خانواده و بیمه روستایی است.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران عنوان کرد:  در مراکز جامع خدمات سلامت خدماتی از جمله آموزش عموم مردمف بهبود وضعیت تغذیه، تامین آب آشامیدنی سالم، ایمن سازی برعلیه بیمارهای عفونی، بهداشت مادر و کودکف مبارزه با بیماری ها، درمان مناسب بیماریها و حوادث، تدارک داروهای اساسی، فعالیتهای مرتبط با بهداشت محیط حرفه‌ای در مرکز انجام می‌شود.

انتهای پیام/۸۲۰۳۱

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها