پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
100 هزار میلیارد تومان مابه‌التفاوت ارز ترجیحی به جیب نور چشمی‌ها رفت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

۱۰۰ هزار میلیارد تومان مابه‌التفاوت ارز ترجیحی به جیب نور چشمی‌ها رفت

به گزارش جامعه نیوز:

 ۱۰۰ هزار میلیارد تومان مابه‌التفاوت ارز ترجیحی به جیب نور چشمی‌ها رفت

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۳ تیر) در جلسه علنی و در نطق میان دستور اظهار داشت: از رئیس قوه قضائیه به دلیل حرکت جسورانه‌اش در برخورد با فساد تشکر می‌کنم که توانسته مردم را دلگرم کند.

وی افزود: وضعیت پچیده اقتصادی فعلی معلول سیاست‌های اقتصادی غلط دولت و معلول غفلت از اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: ۱۰۰ هزار میلیارد ارز ترجیحی به جیب برخی افراد نورچشمی رفته است در حالی که مردم هم شلاق خوردند و هم پیاز.

علیرضابیگی با اشاره به قیمت ۱۰ هزار تومانی شکر در بازار خرده فروشی گفت: این قیمت در بازار جهانی و بعد از هزینه‌های متعدد باید در کشورمان ۵ هزار تومان باشد در حالی که ۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود این در حالی است که این شکر با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشورمان شده است.

وی تصریح  کرد: ثروت مردم ما میلیاردها تومانی است که به جیب امثال مش قربانعلی وارد شده است.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت:‌اکنون وضعیت در شرایطی است که رئیس سازمان خصوصی سازی که از حمایت شخص رئیس‌جمهور برخوردار بوده در زندان حضور داشته و وضعیت پرونده وی در حال رسیدگی است.

علیرضابیگی با اشاره به اظهارات وزیر کشور در جلسه علنی امروز مبنی بر اینکه باید مدارک قاچاق را به او و ستاد قاچاق کالا و ارز بدهید و این ستاد در کارهایش موفقیت داشته است، گفت: میلیون‌ها لیتر بنزین و گازوئیل در سواحل خلیج فارس ذخیره سازی شده و با تانکر و لوله به داخل دریا برده می‌شود و در نهایت به کشتی‌های بیگانه فروخته می‌شود. این در حالی است که فیلم این تخلف در تلویزیون نشان داده شده و وزیر کشور از ما مدرک می‌خواهد. این در حالی است که آقای رحمانی فضلی در مجلس گردن فراز می‌کند و می‌گوید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عملکرد خوبی داشته است.

این خبر را هم ببینید:  جهانگیری: اضافه شدن تولید برق غیرممکن است/ باید مراقب تأمین آب شرب در پاییز باشیم

انتهای پیام/