رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسن جهانیان، سرپرست اداره‌کل نوسازی مدارس مازندران بعدازظهر امروز در جلسه شورای‌شهرستان بابل، گفت: بابل، جزو شهرستان‌های طراز اول استان است. وی استان مازندران در پویش‌های مردمی کمک به مدارس، جزو ۵ استان برتر کشور است، افزود: میز و صندلی‌های موجود در مدارس ما، متناسب با فیزیک دانش‌آموزان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسن جهانیان، سرپرست اداره‌کل نوسازی مدارس مازندران بعدازظهر امروز در جلسه شورای‌شهرستان بابل، گفت: بابل، جزو شهرستان‌های طراز اول استان است.

وی استان مازندران در پویش‌های مردمی کمک به مدارس، جزو ۵ استان برتر کشور است، افزود: میز و صندلی‌های موجود در مدارس ما، متناسب با فیزیک دانش‌آموزان ما نیست و بیش از ۶۸ درصد از آسیب‌های فیزیکی به دانش‌آموزان از همین میز و صندلی‌ها است که خیلی جدی نگرفته شده بود.

سرپرست اداره‌کل نوسازی مدارس مازندران با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون دقیقه از دوران تحصیلات ما تا زمان دیپلم از نشستن بر همین میز و صندلی‌ها بوده است، خاطرنشان کرد: این مورد را به مجمع نمایندگان مجلس در مازندران ارجاع دادیم که امیدواریم برای نخستین بار توسط نمایندگان مازندران پیگیری و تصویب شود.

وی با بیان اینکه از ۹۸ پروژه خیرساز در مازندران، ۲۵ پروژه مربوط به شهرستان بابل است، پروژه‌های مشارکت خیران مدرسه‌ساز در روستاها با مشارکت ۳۰ درصدی خیرین و در شهرها با مشارکت ۵۰درصدی بدون سقف اعتباری انجام می‌شود.

 سرپرست اداره‌کل نوسازی مدارس مازندران در جلسه شورای‌شهرستان بابل ادامه داد: بالای ۴۵۲ کلاس درس در مازندران وجود دارد که به سیستم گرمایش مجهز نیستند و امکان دارد حادثه‌ای که شین‌آباد افتاده است، در هر یک از این کلاس‌ها اتفاق بیفتد و اگر بخواهیم با بودجه لازم این کلاس‌ها را تجهیز کنیم، حدود ۱۰ سال طول می‌کشد.

جهانیان با بیان اینکه در شهرستان بابل ۳۵ مدرسه با ۲۵۰ کلاس درس را در دست تجهیز و نوسازی داریم، بیان کرد: ۶۱۹ مورد از فضاهای آموزشی استان مازندران فاقد مجوز هستند.

این خبر را هم ببینید:  مجلس و سرخابی‌ها هم علیه واگذاری شائبه برانگیز/ استقلال و پرسپولیس در آستانه ویرانه شدن؟

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ج


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها