پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
‍«آن مرد با باران می‌آید» ۲۰ چاپه شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

‍«آن مرد با باران می‌آید» ۲۰ چاپه شد

به گزارش جامعه نیوز:

‍«آن مرد با باران می‌آید» ۲۰ چاپه شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، چاپ بیستم رمان «آن مرد با باران می‌آید» اثر وجیهه سامانی توسط انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد. 

این کتاب در سال ۱۳۹۷ در جشنواره شهید اندرزگو (روایت انقلاب) نیز مورد تقدیر قرار گرفت و به این دلیل که برگزیده حوزه هنری بود از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شد، اما پس از آن به کتابستان معرفت واگذار شد و اکنون چاپ بیستم را سپری می‌کند.

موضوع کتاب به داستان زندگی پُرماجرای خانواده‌ای از طبقه متوسط در کوران نهضت اسلامی مردم ایران در مقطع هفدهم شهریور تا بیست‌ و ششم دی‌ماه ۱۳۵۷ اختصاص دارد. شخصیت‌پردازی قوی، قلم روان، توجه به روحیات و خصوصیات رفتاری شخصیت‌های رمان و مستند بودن حوادث، توجّه به موضوع انقلاب اسلامی خصوصاً برای گروه سنّی نوجوان، از جمله عوامل جذّابیت این کتاب است.

13981120000582 Test PhotoN - ‍«آن مرد با باران می‌آید» ۲۰ چاپه شد

13981120000625637168557961845201 71307 PhotoN - ‍«آن مرد با باران می‌آید» ۲۰ چاپه شد

این رمان در دهه فجر امسال نیز مورد تایید و تقریظ رهبر معظم انقلاب قرار گرفت که متن آن به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماههای آخر مبارزات نشان میدهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه‌ی جوانها و نوجوانهای امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده‌ی کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان‌شاءالله.

چاپ بیستم کتاب «آن مرد با باران می‌آید» در ۲۱۷ صفحه با قیمت ۳۰ هزار تومان از سوی انتشارات کتابستان معرفت وارد بازار نشر شده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  وزیر پیشنهادی دفاع مخالفی در مجلس نداشت