رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  ‌مجلس باید در موضوع بورس قوی وارد میدان شود به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام  سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان، در تذکر شفاهی خود  خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و صمت اظهار داشت: کشاورزان پیازکار به ویژه کشاورزان نمونه، بیچاره […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ‌مجلس باید در موضوع بورس قوی وارد میدان شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام  سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان، در تذکر شفاهی خود  خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و صمت اظهار داشت: کشاورزان پیازکار به ویژه کشاورزان نمونه، بیچاره شده اند. سرمایه مردم در حال نابودی است و لازم است هر چه سریعتر زمینه صادرات پیاز فراهم شود.

وی ادامه داد: به دلیل عدم برنامه ریزی ملی از سوی دولت های مختلف با موضوع آب به یک بحران و یک ابربحران امنیتی- اجتماعی تبدیل شده است. چرا موضوعی که به راحتی قابل حل بود را به میان مردم برده اید؟

این نماینده مجلس در مجلس یازدهم گفت: با بردن موضوع آب به میان مردمی که سال ها با وفاق و همدلی در کنار یکدیگر زندگی می کردند، جدایی و دشمنی ایجاد کرده اید. استان اصفهان و حقابه کشاورزان این استان در کجای تصمیمات دولت قرار دارد؟ رئیس جمهور در سال ۹۶ مردم اصفهان را فریب داد و گفت این بار نوبت اصفهان است. ایشان بفرماید برای زاینده رود چه کرده است؟ برای تالاب گاوخونی که خشک شدن آن برای کل کشور بحران ساز است، چه کرده است.

موسوی لارگانی تاکید کرد: روحانی ۸ سال چشم به خارج از کشور دوخته بود، ۸ سال چشم به برجام نافرجام دوخته بود و مدتی دنبال بایدن بود و الان دید که رئیس جمهور آمریکا آب پاکی را روی دستش ریخت! اکنون وقت آن رسیده به فکر رفع مشکلات داخلی کشور باشد.

این خبر را هم ببینید:  مشاور سرپرست وزارت صمت در امور بازرگانی منصوب شد

عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرموده اند که کلید حل مشکلات کشور در داخل است و نه آمریکا و نه اروپا؛ و دیدید که غرب چگونه شما را فریب داده است. لذا از برجام بگذرید و به فکر ملت ایران باشید.

وی در خاتمه گفت: ‌مجلس باید در موضوع بورس قوی وارد میدان شود و از حقوق ملت دفاع کند، چرا که ۵۰ میلیون نفر از ملت ایران درگیر مافیای حقوقی ها و دولتی ها شده اند. انتظار بحق مردم از خانه ملت، ورود قاطعانه به بزرگترین بحران اقتصادی سالیان اخیر کشور است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها