رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ۹دی تجلی عینی دست خدا و شکستن فتنه پیچیده استکباری علیه نظام اسلامی است به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، صبح امروز (دوشنبه ۸ دی) در نشست خبری اعلام برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت با اشاره به تاکید حضرت امام (ره) […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۹دی تجلی عینی دست خدا و شکستن فتنه پیچیده استکباری علیه نظام اسلامی است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نصرت‌الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، صبح امروز (دوشنبه ۸ دی) در نشست خبری اعلام برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت با اشاره به تاکید حضرت امام (ره) مبنی بر بزرگداشت ایام‌الله گفت: بقا و استمرار حاکمیت دینی مستلزم بزرگداشت ایام‌الله و عبرت گیری و شکرگزاری است.

وی درباره چرایی نامگذاری نهم تا ۱۹ دی به دهه بصیرت، گفت: قیام مردم بصیر قم در سال ۵۶ مختص به یک شهر نبود، بلکه آغاز یک راه در ایران و دنیای معاصر و اسلام بود. این مبدأ تحول در دنیا شد، چرا که نظام سلطه را به چالش کشید و نظام دینی را مستقر کرد.

لطفی، ۹ دی را تجلی عینی دست خدا و شکستن یک فتنه پیچیده استکباری علیه نظام اسلامی دانست و گفت: در کنار ۹ دی و ۱۹ دی، اغتشاشات سال ۹۶ و بعد از آن، راهپیمایی‌های حماسی مردم از ۱۳ دی تا ۱۹ دی را از یاد نبرده‌ایم.

وی با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در دی ماه ۹۸ گفت: این ترور، رسوایی دولتی که ادعای ابرقدرتی دارد و می‌خواست فرماندهان ما را را فرماندهان ترور بنامد را به دنبال داشت و دست خدا ورق را برگرداند.

لطفی، تشییع باشکوه پیکر شهدای مقاومت را نشانه دیگری از بصیرت مردم در دی‌ماه دانست و گفت: مکمل این ایام‌الله، اقتدار فرزندان ملت ایران در سپاه بود که هیمنه پوشالی آمریکا را با حمله به پایگاه آمریکا شکستند. لذا نهم تا نوزدهم را دهه بصیرت و میثاق با ولایت نامگذاری کردیم.

این خبر را هم ببینید:  توضیح شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه درباره تحریف سخن حاج علی اکبری در مورد انتخابات ۱۴۰۰

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ۹ دی را امتداد بصیرت فاطمی دانست و گفت: در این ۴۰ سال ثابت شده که راه حل عبور از مشکلات و غلبه بر فتنه‌ها با حماسه فاطمی ممکن می‌شود.

لطفی با اشاره به نامگذاری روز شهادت سپهبد سلیمانی به روز جهانی مقاومت گفت: با توجه به یوم‌الله ۹ دی و تقارن آن با ایام فاطمیه و روز جهانی مقاومت، شعار محوری دهه بصیرت و میثاق با ولایت را «بصیرت فاطمی، ولایتمداری و مقاومت علوی» نامگذاری کردیم.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها