رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۶۲ صنف متخلف کرونایی در دشتستان پلمب شدند به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، ماریا خویش دوست عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از فروردین‌ماه تاکنون ۶۲ صنف و اماکن متخلف در شهرستان دشتستان پلمب و ۸۲ صنف و اماکن نیز به تعزیرات حکومتی معرفی‌شده‌اند. رئیس شبکه بهداشت شهرستان دشتستان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۶۲ صنف متخلف کرونایی در دشتستان پلمب شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، ماریا خویش دوست عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از فروردین‌ماه تاکنون ۶۲ صنف و اماکن متخلف در شهرستان دشتستان پلمب و ۸۲ صنف و اماکن نیز به تعزیرات حکومتی معرفی‌شده‌اند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان دشتستان تصریح کرد: در زمینه نظارت بر گروه های شغلی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ۳ هزار و ۴۳۷ مورد بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط دشتستان صورت گرفته است.

خویش دوست تأکید کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط واحدهای صنفی ضروری است و باید مدیران واحدهای صنفی این مهم را موردتوجه ویژه قرار دهند.

دبیر ستاد کرونا شهرستان دشتستان خاطر نشان کرد: استفاده از ماسک باید مورد توجه تمامی صنوف قرار بگیرد و برای جلوگیری از دست دادن عزیزان مان و عدم تعطیلی مشاغل، رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز در اولویت زندگی روزانه مردم باشد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ضرورت ایجاد صنایع تبدیلی جدید و های تک با توجه به ذائقه مردم / برخورد با تغییر کاربری اراضی کشاورزی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها