رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۵ بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در بوشهر فوت کردند به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سعید کشمیری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی شبانه‌روز اخیر ۸۵ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده و ۷۴ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. رئیس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۵ بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در بوشهر فوت کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سعید کشمیری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی شبانه‌روز اخیر ۸۵ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده و ۷۴ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حال حاضر ۴۶۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۴۷ نفر تحت مراقبت ویژه بوده و ۲۴ نفر در وضعیت حاد بیماری هستند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: با ثبت ۵ فوتی جدید کرونایی در استان مجموع جان‌باختگان کرونا در استان به هزار و ۲۷ نفر رسیده است.

کشمیری بیان کرد: باید دورهمی‌ها و نشست‌های سازمانی را تعطیل کرد چرا که با توجه به ثابت بودن تعداد موارد بستری ولی استان هنوز در پیک چهارم قرار دارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  افزایش تقاضای خرید کتاب‌های دیجیتال در اروپا/ اسپانیایی‌‌ها به چه آثاری علاقه دارند؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها