رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: ۵ باب منزل مسکونی برای محرومان حاشیه شهر مشهد افتتاح شد به گزارش خبرنگار حج و زیارت و وقف خبرگزاری فارس در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) ۵ باب خانه احداث شده توسط آستان قدس رضوی در مناطق حاشیه‌ای مشهد افتتاح و به ۵ خانواده کم‌برخوردار اهدا شد. سه […]

به گزارش جامعه نیوز:

۵ باب منزل مسکونی برای محرومان حاشیه شهر مشهد افتتاح شد

به گزارش خبرنگار حج و زیارت و وقف خبرگزاری فارس در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) ۵ باب خانه احداث شده توسط آستان قدس رضوی در مناطق حاشیه‌ای مشهد افتتاح و به ۵ خانواده کم‌برخوردار اهدا شد.

سه باب خانه در روستاهای محروم فارمد به متراژ ۹۵ مترمربع، قرقی ۸۵ مترمربع و خیرآباد ۷۵ مترمربع افتتاح شد. همچنین دو باب منزل مسکونی هم در روستاهای دهرود به متراژ ۸۰ مترمربع و قرقی ۷۵ مترمربع احداث و اهدا شد.

سه باب از این پنج منزل مسکونی خانه عالم است، زیرا به دلیل نبود منزل برای روحانی امکان اعزام مبلغ به این روستا‌ها وجود نداشت که با درخواست اهالی در سه روستای فارمند، قرقی و خیرآباد احداث شد. همچنین دو منزل هم برای دو خانواده مستضعف که یکی به دلیل سیل و دیگر به دلیل فرسودگی قابل سکونت نبودند احداث شد.

برای ساخت این منازل حدود ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شد که این هزینه فقط برای مصالح بود و عملیات ساخت را خیران و گروه‌های جهادی انجام دادند.

به گزارش فارس توزیع غذای متبرک حرم امام رضا (ع) از دیگر اقدامات آستان قدس رضوی در ایام دهه کرامت است که در این راستا روزانه ۲ هزار پرس غذا توزیع می‌شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  امام همانند روز اول حمله دشمن در پایان جنگ هم تصمیم منطقی گرفت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها