رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۵۹۳ نفر از داوطلبان شورای شهر اصفهان تأیید صلاحیت شدند به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی با تاکید بر اینکه برای حضور در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی ۱۴شهر شهرستان اصفهان، ۵۹۳ نفر از ثبت نام کنندگان از سوی هیأت‌های اجرایی و  نظارت شهرستان، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۵۹۳ نفر از داوطلبان شورای شهر اصفهان تأیید صلاحیت شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی با تاکید بر اینکه برای حضور در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی ۱۴شهر شهرستان اصفهان، ۵۹۳ نفر از ثبت نام کنندگان از سوی هیأت‌های اجرایی و  نظارت شهرستان، تایید صلاحیت شدند یاد آور شد: طبق بررسی های نهایی از مجموع ۹۹۳ نفر ثبت‌نام کننده برای حضور در انتخابات پیش رو مجموعا صلاحیت۵۹۳  داوطلب تایید شده است.

فرمانداراصفهان خاطرنشان کرد: از مجموع۹۹۳ نفر ثبت نام کننده برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان ، ۵۱ نفر نیز انصراف داده اند. فرماندار اصفهان با بیان اینکه برای ۱۳ کرسی شورای اسلامی کلانشهر اصفهان مجموعا ۶۶۰ نفر ثبت‌نام کردند.

 وی اظهار داشت : پس از بررسی هیات‌های اجرایی و نظارت شهرستان ، مجموعا ۳۹۸ نفر تایید و ۳۴ نفر از حضور در انتخابات انصراف داده‌اند.

سیستانی همچنین افزود: در شهر بهارستان نیز از مجموع ۱۳۷ داوطلب ثبت‌نام کننده برای حضور در انتخابات شورای اسلامی، پس از بررسی صلاحیت ها در هیات‌های اجرایی و نظارت، صلاحیت ۶۸ نفر احراز شد. همچنین از مجموع ۱۳۷ ثبت نام کننده برای حضور در انتخابات شهر بهارستان ۷ نفر انصراف خود را اعلام کرده‌اند.

به گزارش فارس، داوطلبین رد صلاحیت شده  به مدت چهار روز از تاریخ نهم  تا دوازدهم اردیبهشت ماه می توانند با مراجعه به هیات نظارت استان، مستقر در ساختمان دفتر فنی استانداری اعتراض خود را اعلام کنند.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/


این خبر را هم ببینید:  نام ۴ شهر خراسان رضوی در ردیف شهرهای برگزیده شبکه خلاق فرهنگ هنر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها