رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۴۸۲ بستری و ۸ فوتی کرونایی در بوشهر به گزارش خبرگاری فارس از بوشهر، سعید کشمیری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۴۸۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۵۵ نفر تحت مراقبت ویژه بوده و ۲۳ نفر در وضعیت حاد بیماری قرار دارند. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۴۸۲ بستری و ۸ فوتی کرونایی در بوشهر

به گزارش خبرگاری فارس از بوشهر، سعید کشمیری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۴۸۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۵۵ نفر تحت مراقبت ویژه بوده و ۲۳ نفر در وضعیت حاد بیماری قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: طی شبانه روز گذشته ۱۱۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده و ۸۱ مورد از  افراد بستری با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند.

وی توضیح داد: متأسفانه امروز هشت مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، پنج آقا با ۴۹، ۷۷، ۷۰، ۵۶، ۴۹ و سال سن باسابقه بیماری سرطان، دیابت و فشارخون و سه خانم با ۸۴، ۸۳ و ۷۰ سال سن باسابقه بیماری دیابت و فشارخون در استان بوشهر به ثبت رسید.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در استان بوشهر تا این تاریخ هزار و سه نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند و ۳۴ هزار و ۳۸۹ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ادامه کاهش قیمت طلا؛ بازار به یک ثبات و آرامش رسیده است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها