رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد ماه رمضان در کرمانشاه آزاد می‌شوند به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بابک ترابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای تشکیل ستاد دیه تا کنون هر سال در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان برگزار می‌شود، اما با شیوع ویروس کرونا امسال برای دومین سال است که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد ماه رمضان در کرمانشاه آزاد می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بابک ترابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای تشکیل ستاد دیه تا کنون هر سال در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان برگزار می‌شود، اما با شیوع ویروس کرونا امسال برای دومین سال است که این مراسم به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: جشن گلریزان امسال نیز در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد که تاکنون ۲۲۵ میلیون تومان با کمک خیرین جمع اوری و این کمک‌ها تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در جشن گلریزان سال گذشته نیز با کمک ۵۲۰ میلیون تومانی خیران، ۳۱ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد، ماه رمضان در کرمانشاه آزاد شدند.

ترابی با بیان اینکه هم اکنون ۲۷۲ زندانی جرائم غیر عمد در استان کرمانشاه چشم انتظار کمک‌های خیرین هستند، گفت: سال گذشته ۲۰۵ زندانی جرائم غیرعمد در استان کرمانشاه با ۷۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بدهی با کمک خیرین آزاد شدند.

وی افزود: از این میزان بدهی ۳۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان با گذشت شاکیان بخشیده شد و بخشی از بدهی‌ها نیز با آورده خانواده‌های مددجو، تسهیلات بانکی و کمک خیران پرداخت شده است.

انتهای پیام/ح


این خبر را هم ببینید:  تیم ملی بوکس راهی ازبکستان می‌شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها