رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز: ۲ مسابقه کتابخوانی برای بچه‌های مسجد به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به مناسبت ماه رمضان دو مسابقه کتابخوانی را برای نوجوانان و جوانان مسجدی با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی برگزار می‌کند. مسابقه کتابخوانی «مهندسی جوانی» مسابقه کتابخوانی«مهندسی جوانی» […]

به گزارش جامعه نیوز:

۲ مسابقه کتابخوانی برای بچه‌های مسجد

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به مناسبت ماه رمضان دو مسابقه کتابخوانی را برای نوجوانان و جوانان مسجدی با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی برگزار می‌کند.

مسابقه کتابخوانی «مهندسی جوانی»

مسابقه کتابخوانی«مهندسی جوانی» یکی از این مسابقات است که براساس کتابی با همین عنوان تالیف حجت‌الاسلام «حمیدرضا مهدوی ارفع» برگزار خواهد شد. این کتاب، ترجمه‌ای است از نامه ۳۱ نهج البلاغه که حضرت امیرالمومنین علی (ع) خطاب به فرزند خود امام حسن مجتبی (ع) نگاشته ‌و در بردارنده توصیه‌های اخلاقی و تربیتی است.
 
با توجه به جوان بودن جامعه امروز، این اثر یک منشور ذهنی کامل برای جوانان ایران به منظور تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

این مسابقه کتابخوانی ویژه نوجوانان و جوانان اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور بوده و علاقه مندان از ۲۵ فروردین تا پایان خرداد ۱۴۰۰ می‌توانند با مراجعه به سامانه بچه‌های مسجد در این مسابقه شرکت کنند. به نفرات برتر در این مسابقه به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. 

14000127000193 Test NewPhotoFree - ۲ مسابقه کتابخوانی برای بچه‌های مسجد

 

مسابقه کتابخوانی «رمضان، ماه فرصت‌ها» 

دومین مسابقه با محور کتاب «رمضان، ماه فرصت‌ها» برگزار می‌شود. این اثر، مجموعه توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون ماه مبارک رمضان است که توسط «مصطفی طاهری» تهیه و تدوین شده است.

این مسابقه کتابخوانی ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور طراحی شده و علاقه مندان از ۲۵ فروردین تا پایان خرداد ۱۴۰۰ می‌توانند با مراجعه به سامانه بچه‌های مسجد در این مسابقه شرکت کنند. به نفرات برتر در این مسابقه به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

این خبر را هم ببینید:  پژمانفر: چرا دولت قانون مبارزه با پولشویی را اجرا نمی‌کند؟

14000127000195 Test NewPhotoFree - ۲ مسابقه کتابخوانی برای بچه‌های مسجد

 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها