رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۲۴۵ راننده در مبادی ورودی شهرهای قرمز خراسان رضوی جریمه شدند/ یک کشته و ۶ زخمی نتیجه تصادفات جاده‌ای ۲۴ ساعت گذشته سرهنگ حسین میش‌مست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در خصوص اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۴۵ راننده در مبادی ورودی شهرهای قرمز خراسان رضوی جریمه شدند/ یک کشته و ۶ زخمی نتیجه تصادفات جاده‌ای ۲۴ ساعت گذشته

سرهنگ حسین میش‌مست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد در خصوص اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته یک‌هزار و ۱۶۸ دستگاه خودروی غیربومی از مبادی ورودی شهرهای ممنوع استان بازگردانده شدند.

رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی با بیان اینکه طی این مدت، یک‌هزار و ۴۳۰ دستگاه خودرو تذکر گرفتند، افزود: مالکان ۲۴۵ دستگاه خودرو غیربومی نیز با ورود به شهرهای قرمز کرونایی با جریمه یک میلیون تومانی، اعمال قانون و مالکان ۶۵ دستگاه خودرو با ورود به شهرهای با وضعیت نارنجی کرونایی، مشمول جریمه جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند.

میش‌مست با اشاره به تعطیلی آرامستان بهشت رضا(ع) و محدودیت ورود به آرامستان‌ها، از شهروندان تقاضا کرد از تردد غیرضروری در این مسیرها پرهیز کنند.

طبق گفته رییس پلیس راه خراسان رضوی، طی ۲۴ ساعت گذشته یک فقره تصادف فوتی با یک کشته و ۶ فقره تصادف جرحی با ۶ مجروح و در جاده‌های استان به وقوع پیوسته است.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸


این خبر را هم ببینید:  ۵ بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته در بوشهر فوت کردند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها