رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۲۰ سال خدمت مخلصانه جهادی/از خدمت به معلولان تا کمک‌های مومنانه به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، بیش از ۱۴ ماه است که کشورمان و به تبع آن شهرستان رفسنجان درگیر بیماری کروناست و طی این مدت افراد زیادی مبتلا شدند و یا متأسفانه فوت کردند و افرادی هم خسارات ناشی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۰ سال خدمت مخلصانه جهادی/از خدمت به معلولان تا کمک‌های مومنانه

به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، بیش از ۱۴ ماه است که کشورمان و به تبع آن شهرستان رفسنجان درگیر بیماری کروناست و طی این مدت افراد زیادی مبتلا شدند و یا متأسفانه فوت کردند و افرادی هم خسارات ناشی از تعطیلی‌های کرونایی دیدند.

اما در این معرکه افرادی بودند که مخلصانه در میدان حضور داشتند و با خدماتی که به نیازمندان رساندند و در کنترل کرونا تلاش کردند و به کادر درمان خدمت رساندند، نام خود را برای همیشه در قلب تاریخ به ثبت رساندند.

14000207000969 Test NewPhotoFree - ۲۰ سال خدمت مخلصانه جهادی/از خدمت به معلولان تا کمک‌های مومنانه

 

گروه‌های جهادی دسته‌دسته وارد میدان شدند و هریک گوشه‌ای از کار را گرفتند و نگذاشتند کاری زمین بماند، از جمله گروه جهادی پایگاه شهدای گرگین در رفسنجان، نامی که با شنیدن آن خدمات بی‌نظیری که در سایه اخلاص انجام شده را به خاطر می‌آوریم.

۲۰ سال خدمت مخلصانه جهادی

این گروه جهادی البته خدماتش از سال ۸۰ که تأسیس شده شروع شده و همواره طی این سال‌هایی که از عمرش می‌گذرد، خوش درخشیده است. مرتضی رضایی فرمانده پایگاه شهدای گرگین از انجام خدمات فرهنگی، عمرانی و اجتماعی توسط این گروه جهادی خبر می‌دهد.

او تلاش جهادگران پایگاه شهدای گرگین را در دوران کرونا ذکر می‌کند و از سه مرحله ارودی جهادی طی سال ۹۹ در شهرستان رفسنجان یاد می‌کند که توانستند خدمات ارزنده‌ای طی این سه مرحله ارائه دهند.

رضایی عنوان می‌کند: سال گذشته در کنار خدمات فرهنگی، با تلاش اعضای پایگاه ۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع کردیم.

این خبر را هم ببینید:  قهرمانی دراماتیک بشیکتاش در ترکیه با تفاضل گل/پایان کار یاران حسینی در رده چهارم

14000207000967 Test NewPhotoFree - ۲۰ سال خدمت مخلصانه جهادی/از خدمت به معلولان تا کمک‌های مومنانه

 

جمع‌آوری و توزیع ۱۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان

اما این گروه جهادی ۱۵ نفره نوروز امسال گل کاشتند و در حاشیه شهر رفسنجان به معلولان خدمات ارزنده‌ای دادند.

وی در این رابطه عنوان کرد: اول فروردین امسال اردوی جهادی ۱۰ روزه‌ای در شهر رفسنجان برگزار کردیم و در حاشیه شهر ساخت سرویس بهداشتی مسکن معلولان را انجام دادیم.

مسؤول پایگاه شهدای گرگین رفسنجان با قدردانی از حمایت‌ و پشتیبانی مسؤول حوزه بسیج خاتم‌الانبیاء (ص) و همراهی اعضای گروه جهادی یادآور شد: اعضای گروه جهادی پایگاه شهدای گرگین اکثرا دانشجو و دانش‌آموز هستند که هر زمان فراخوان داده شود پای کار هستند و خدمت می‌کنند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها