پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

۲۰۷۷/ شهید سید حبیب‌الله سخایی: زیر پرچم الله با عزت زندگی کنید

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۰۷۷/ شهید سید حبیب‌الله سخایی: زیر پرچم الله با عزت زندگی کنید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید سید حبیب‌الله سخایی:

بسم الله الرحمن الرحیم

ما از سوی خدا آمده‌ایم و به سوی خدا هم می‌رویم.

پدرجان خداوند قادر متعال این لطف را بر ما کرده و رهبری چون امام خمینی را فرستاده که ما را از غرق شدن در گناه و فساد خارج کند و اسلام را برای ما زنده کند و راه امامان را که یک بار دیگر نشان دهد. باید افتخار کنید یکی از فرزندانت با خون خود در آبیاری درخت انقلاب نقش دارد.

 امیدوارم زیر پرچم الله و محمد رسول‌الله باشید، امام خمینی را دعا کنید و با عزت زندگی کنید.

مادرم خیلی خیلی زحمت برای من کشیدی،‌ مرا حلال کن، اگر به شهادت رسیدم برایم ناراحتی نکنید زیرا خداوند می‌فرماید: «یک قطره خون شهید که بر زمین بریزد تمام گناهانش بخشیده می شود».

این خبر را هم ببینید:  نائب‌رئیس کمیسیون صنایع مجلس: افزایش چند 100 درصدی نرخ خودرو بخشی از میراث دولت روحانی است

من تا جان در بدن دارم تا آخرین قطره خون خود می جنگم و اگر هم شهید شدم یک افتخار برای شما به جا می‌ماند. امیدوارم پیرو راه حضرت فاطمه زهرا(س) باشی.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *