رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 457 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۲۰۶۲/ شهید داراب ساکى: منافقان از اجتماع دینی ملت احساس خطر می‌کنند به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۰۶۲/ شهید داراب ساکى: منافقان از اجتماع دینی ملت احساس خطر می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید داراب ساکى:

بسم الله الرحمن الرحیم

با حمد و ثناى پروردگار و درود بر رهبر کبیر انقلاب خمینى بت شکن و درود و سلام بر تمام شهداى اسلام.

خدایا شکر این نعمت را چگونه به جا آورم که به من توفیق دادى در جبهه حق علیه باطل شرکت کنم زیرا همه کس این نعمت نصیب او نمی‌شود مگر افرادى که آنها را دوست دارى و آنها را اولیاء خاص خودت می‌دانى.

خدایا من هم به شکرانه این نعمت مى‌گویم نه براى پیروزى به جبهه مى روم و نه براى شهادت و من فقط براى رضاى تو و خشنودى تو به این راه آماده‌م.

امامان ما همه شهید شده‌اند و ما هم به پیروى از امامانمان به جبهه مى‌رویم و شهید مى‌شویم زیرا در مکتب ما شهادت عادت ماست.

این خبر را هم ببینید:  شوخی «حاج قاسم» با فرماندهی که یک ساعت بعد شهید شد

امروز همان روزى است که حسین(ع) می‌فرمود: چه کسى هست که مرا یارى کند اما اهل کوفه حسین(ع) را یارى نکردند شما مردم مواظب باشید امام را یارى کنید، اطاعت کنید، راهى را بروید که امام مى خواهد.

عده‌اى نماز مى‌خوانند روزه هم مى‌گیرند خمس و زکات هم مى‌دهند اما وقتى اسم جبهه و جهاد و جنگ به میان مى‌آید می‌لرزند و خودشان را به زمین مى چسبانند علت چیست؟ علت این است که جهاد سختى بیشترى دارد، باید از زن و بچه بگذرد دنیا را رها کند علاقه هاى دروغین این چند روزه دنیا را رها کند خلاصه امتحان سختى است صحبتم با نمازخوان‌ها و مردم مومن است مبادا از این امتحان قبول نشوید باید به جبهه بروید که سعادت دنیا و آخرت شما را تضمین می‌کند اگر کوتاهى کنید جز ذلت و ننگ و خوارى چیزى براى شما باقى نخواهد ماند مگر نشنیده‌اید یا آیه قرآن سوره انفال آیه ۱۵ یا ۱۶ که می‌فرماید: اى اهل ایمان! مبادا از جنگ بگریزید هر که در روز جنگ به آنها پشت نمود و فرار کرد به طرف غضب و خشم خدا روى آورده و جایگاهش دوزخ که بدترین منزل است خواهد بود.

نماز جمعه ترک نشود که منافقین به این نماز عبادى  سیاسی حساس بوده و شرکت شماها در نماز جماعت و اجتماعات مسلمانان از خط مقدم جبهه براى دشمن خطرناک‌تر است.

خانواده عزیزم هر وقت خواستىد برایم گریه کنید براى امام حسین(ع) گریه کنید و مرا حلال کنید. راه مرا ادامه دهید.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها