رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۲۰۶۱/ شهید کرم على کیانى: همراه حزب‌الله باشید به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۲۰۶۱/ شهید کرم على کیانى: همراه حزب‌الله باشید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید کرم على کیانى:

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر این بدنها براى مرگ ساخته شده‌اند پس کشته شدن مرد در راه خدا بهتر از همه است.

با سلام خدمت شهداى انقلاب اسلامى که با مبارزه و مجاهده و پایمردى و فتوت و شهادت و در خاک و خون آغشته شدن در راه رضاى خدا و در راه اعتلاى کلمه توحید و دین حق به تکلیف عمل کردند و حال شهادت آن عزیزان نه تنها ما را از پاى درنیاورد بلکه بر این عقیده‌ایم که تنها به تکلیفشان عمل کردند و به سرمنزل مقصود که همان لقاء رب العالمین است رسیدند ولى ما هنوز تکلیف بر دوشمان سنگینى مى‌کند و حال وظیفه ما در خط شهیدان بودن و در راه آنان حرکت کردن است البته هدف فقط شهادت نیست.

این خبر را هم ببینید:  حکم خلع ید «معدن قزل قیه» کردستان اجرا شد

هدف ما انجام تکلیف براى رضاى خداى تبارک و تعالى است و در مسیر انجام تکلیف براى رضاى خداى عزوجل و به احسن خواهیم رسید یا به پیروزى و آفریدن عزت و قدرت و شرافت و عظمت براى اسلام و نجات مسلمین از چنگال استکبار جهانى و یا به شهادت که مقام بلندى است نزد خدا که در قرآن کریم عوض آن جسم خاکى بهشت را وعده داده، اگر در مسیر انجام تکلیف الهى جان خویش را بدهیم چیزى جز خرقه خاکى را از دست نداده‌ایم.

و حالا  اگر خدا به این حقیر منت نهاد و در این عملیات به شهادت رسیدم مرا حلال کنید، به برادرانم و مادرم و خواهرانم و خانواده‌هایتان باید بگویم من راه خود را با آگاهى انتخاب کرده ام و امام حسین (ع) را الگوى خود قرار داده‌ام.

مادرم! شما هم باید راه زینب(س) و اصحابش را بروید که در روز عاشورا زنى از اصحاب حسین (ع) پسرش را به میدان فرستاد تا شهید شود و دشمن خصم سر آن جوان را جدا کرد و به طرف مادر قهرمانش انداخت و آن پیرزن مادر شجاع سر پسرش را بلند کرد و بوسید و سر را به طرف دشمن پرت کرد و گفت: ما چیزى که در راه خدا داده‌ایم پس نمی‌گیریم، حال مى خواهم بگویم که اگر جسدم نیامد باید انا لله و اناالیه راجعون بگویید، اگر جسدم آمد آن را کنار شهداى گمنام دفن کنید.

به شما توصیه می‌کنم که اگر یاد مرا کردید حرف امام و خط امام(ره) را هدف قرار دهید و همیشه همراه حزب‌الله باشید، خداوند متعال تمام شهدا را رحمت کند و ما را جزو سربازان واقعى امام زمان(ره) قرار دهد.

این خبر را هم ببینید:  ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستانی راه‌اندازی شود

انتهای پیام/ ۸۹۰۰۱.   


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها