رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۱۹ حمله هوایی ائتلاف سعودی به دو استان مأرب یمن به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، همزمان با پیش‌روی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در اطراف شهر مأرب، جنگنده‌های سعودی نیز به شدت مواضع این نیروها را بمباران کردند. به نوشته وبسایت شبکه المسیره، جنگنده‌های ائتلاف سعودی امروز (چهارشنبه) دو […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۱۹ حمله هوایی ائتلاف سعودی به دو استان مأرب یمن

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، همزمان با پیش‌روی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در اطراف شهر مأرب، جنگنده‌های سعودی نیز به شدت مواضع این نیروها را بمباران کردند.

به نوشته وبسایت شبکه المسیره، جنگنده‌های ائتلاف سعودی امروز (چهارشنبه) دو بار منطقه «الخسف» در استان «الجوف» را بمباران کردند. همچنین در استان مأرب نیز دو مرتبه مواضع ارتش و انصارالله یمن در منطقه «مجزر» هدف قرار گرفت.

اما منطقه «صرواح» در استان مأرب بیش از دیگر مناطق  هدف حملات هوایی شدیدی قرار گرفت، به طوریکه جنگنده‌های سعودی ۱۵ مرتبه با هدف ممانعت از پیشروی نیروهای یمنی، مواضع آن‌ها را بمباران کردند.

مناطق اطراف شهر مأکب در روزهای گذشته شاهد شدیدترین درگیری‌ها میان ارتش و کمیته‌های مردمی با شبه‌نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی بود و طبق گفته خبرگزاری فرانسه، نیروهای دولت صنعاء توانسته‌اند خود را به منطقه «المیل» در شش کیلومتری شهر مأرب برسانند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  رد یا تأیید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر ارتباطی با جناح سیاسی آن‌ها نداشت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها