رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: ۱۷۰۰ طلبه و نیروی جهادی به یاری کادر درمان شتافتند+عکس به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس عملیات شهید سلیمانی با هدف یاری رسانده به بیماران کرونایی و افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا با همت سازمان تبلیغات اسلامی آغاز بکار کرد. روح الله عبدالهی مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان […]

به گزارش جامعه نیوز:

۱۷۰۰ طلبه و نیروی جهادی به یاری کادر درمان شتافتند+عکس

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس عملیات شهید سلیمانی با هدف یاری رسانده به بیماران کرونایی و افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا با همت سازمان تبلیغات اسلامی آغاز بکار کرد.

روح الله عبدالهی مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان تهران در گفت‌‌وگو با فارس در این خصوص گفت: به فرموده مقام معظم رهبری که باید همه نیروهای جهادی، بسیجی ،جوان و دلسوز در موج سوم کرونا پای کار بیایند گفت: این اتفاق توسط گروه جهادی نرجس خاتون (س) در سطح پایتخت اجرایی شده که بیش از یک هزار و ۷۰۰ نیروی جهادی در آن شرکت دارند.

وی ادامه داد: این گروههای جهادی هم اینک خدماتی شامل قرائت دعا، مشاوره به بیماران، نظافت البسه، نظافت محیط بیمارستانی، ماساژ، استحمام و شستشوی لباس‌های بیماران و سایر موارد را برعهده دارند.

13990824000177 Test NewPhotoFree - ۱۷۰۰ طلبه و نیروی جهادی به یاری کادر درمان شتافتند+عکس

مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان کرد: این افراد پس از انجام مصاحبه، گذراندن آموزش، بررسی سلامت جسمی و توانمندی‌های لازم در این مراکز بیمارستانی خدمات غیر پزشکی را ارایه می‌دهند.

عبداللهی ادامه داد: بسیج دانشجویی خواهران و برادران دانشگاه‌های تهران، حوزه‌های علمیه امام خمینی (ره) و مروی در این طرح فعالیت دارند که بیش از ۸۲ نفر از این مراکز علمی و حوزوی به صورت گروهی در این طرح شرکت کرده‌اند.

وی همچنین ضمن تقاضای رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی توسط شهروندان گفت: از علاقه‌مندان درخواست می‌کنم تا در صورت تمایل در این مجاهدت عظیم شرکت کنند تا کادر درمان بیش از این خسته نشوند. در شهرستان‌های استان تهران نیز در حال رایزنی برای حضور نیروهای داوطلب جهادی هستیم که به زودی اعلام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: بیمارستان‌های امام حسین (ع)، امام خمینی (ره)، امیر اعلم، بهارلو، شهدای تجریش، مسیح دانشوری و لولاگر از جمله مراکزی بوده که گروه جهادی اقدام به خدمات‌رسانی در آن محیط‌ها به بیماران کرونایی دارد.

وی اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌تواند با مراجعه به سایت Jsalamat.ir قرارگاه جهادی نرجس خاتون (س) در خواست خود را ثبت کرده تا پس از گزینش، مصاحبه و آموزش به بیمارستان‌ها اعزام شوند.

13990824000174 Test NewPhotoFree - ۱۷۰۰ طلبه و نیروی جهادی به یاری کادر درمان شتافتند+عکس

13990824000176 Test NewPhotoFree - ۱۷۰۰ طلبه و نیروی جهادی به یاری کادر درمان شتافتند+عکس

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها