رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  ۱۶۰۰ همیار طبیعت در گرمسار ساماندهی شدند به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان، اسماعیل عرب‌‌معصومی اظهار کرد: طی دو سال گذشته بیش از یک‌هزار و ۶۰۰ نفر در طرح همیار طبیعت عضو شدند و کارت همیار طبیعت دریافت کردند. وی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ۱۶۰۰ همیار طبیعت در گرمسار ساماندهی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان، اسماعیل عرب‌‌معصومی اظهار کرد: طی دو سال گذشته بیش از یک‌هزار و ۶۰۰ نفر در طرح همیار طبیعت عضو شدند و کارت همیار طبیعت دریافت کردند.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان با مراجعه به سامانه همیار طبیعت در سایت به نشانی https://hamyartabiat.frw.ir/Account/Register می‌توانند به‌عنوان همیار طبیعت ثبت‌نام و کارت همیار منابع طبیعی را دریافت کنند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار، حفاظت از منابع طبیعی و انفال را بدون مشارکت مردمی غیرممکن دانست و بر مشارکت بیشتر همیاران طبیعت و مردم تأکید کرد.

عرب‌‌معصومی با بیان اینکه همیاران طبیعت پس از گذراندن دوره آموزشی ادارات منابع طبیعی را یاری می‌کنند، عنوان کرد: همیاران طبیعت با آگاه‌سازی و توجیه افکار عمومی نقش مهم و اثرگذاری در ارتقای فرهنگ مردم جامعه در حفاظت از عرصه‌های طبیعی دارند.

وی طرح همیاران طبیعت را یکی از طرح‌های موفق سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در بخش ترویج و آموزش جوامع محلی دانست و افزود: همیاران طبیعـت از اقشار مختلف جامعه و دوستداران طبیعت و منابع طبیعی تشکیل شده و در قالب همیاران دانش‌آموزی، مروج و محافظ ارائه خدمت می‌کنند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار تصریح کرد: سال‌های گذشته طرح همیار طبیعت با عضویت نیروهای مروج و دانش‌آموزی با همکاری آموزش و پرورش و سازمان دانش‌آموزی کار خود را دنبال می‌کرد و به‌عنوان همیار طبیعت ثبت‌نام می‌کردند.

عرب‌‌معصومی با بیان اینکه از سال ۱۳۹۸ به بعد روند ثبت‌نام همیاران طبیعت تغییر کرده است، افزود: با استفاده از بستر سامانه همیار طبیعت، همیاران جدید ثبت‌نام و ساماندهی و بهره‌مندی از آن‌ها در قالب‌های مشخص دنبال شد.

این خبر را هم ببینید:  پذیرش 50 شرکت به ارزش 513 هزار میلیارد تومان در بورس سال قبل

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها