رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز: ۱۲ میلیارد تومان از مابه‌التفاوت هزینه حج ۹۸ به حجاج پرداخت شد به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، سازمان حج و زیارت چندی پیش از بازگرداندن مبلغ ۱۲ میلیارد تومان از بودجه عملیاتی حج ۹۸ به زائران خبر داد و بر اساس دستورالعمل‌ها مقرر شد تا به زوار بر […]

به گزارش جامعه نیوز:

۱۲ میلیارد تومان از مابه‌التفاوت هزینه حج ۹۸ به حجاج پرداخت شد

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، سازمان حج و زیارت چندی پیش از بازگرداندن مبلغ ۱۲ میلیارد تومان از بودجه عملیاتی حج ۹۸ به زائران خبر داد و بر اساس دستورالعمل‌ها مقرر شد تا به زوار بر اساس کاروان‌ها و گروه‌های قیمتی مختلف از ۱۲۰ تا ۱۶۵ هزار تومان پرداخته شود.

بر همین اساس به بیش از ۸۰ هزار حاجی که به حج سال ۹۸ مشرف شده بودند، از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده است.

به گفته مسؤولان سازمان حج و زیارت ما به التفاوت هزینه حج تمام زواری که در حج سال ۹۸ حضور داشتند، به حساب آنها واریز شده است و زائران نیازی به مراجعه به بانک ندارند.

البته با توجه به اینکه ممکن است برخی از زائران حساب‌های خود را مسدود کرده باشند، مسؤولان سازمان حج و زیارت از زوار خواستند تا در حال حاضر به بانک‌ها مراجعه نکرده و پس از کاهش کرونا و عادی شدن شرایط با همراه داشتن کارت ملی وجوه خود را از بانک ملی دریافت کنند.

به گزارش فارس، هزینه حج تمتع سال ۹۸ با پیگیری‌های مسؤولان ۲۱ تا ۲۸ میلیون تومان بود که امسال این هزینه به ۳۲ تا ۴۱ میلیون تومان افزایش یافت. اما با توجه به شیوع کرونا هیچ زائری به حج تمتع اعزام نشد و سهمیه زوار با پرداخت همه هزینه حج تمتع به سال آینده موکول شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ناگفته‌هایی از طولانی‌ترین گروگان‌گیری قرن در دو کتاب «راز احمد» و «سی و هفت سال»

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها