رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: ۱۱۱ قصه از محمد میرکیانی در «شب‌های شیرین» به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «شب‌های شیرین» اثر محمد میرکیانی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد. قصه‌گویی از هنرهای دیرپای سنتی و فرهنگی ماست. ارزش‌های تربیتی و آمورشی قصه‌گویی فراوان و گسترده است. از علاقه‌مندی‌های همیشگی خردسالان […]

به گزارش جامعه نیوز:

۱۱۱ قصه از محمد میرکیانی در «شب‌های شیرین»

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «شب‌های شیرین» اثر محمد میرکیانی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

قصه‌گویی از هنرهای دیرپای سنتی و فرهنگی ماست. ارزش‌های تربیتی و آمورشی قصه‌گویی فراوان و گسترده است. از علاقه‌مندی‌های همیشگی خردسالان و کودکان شنیدن قصه به ویژه پیش از خواب است.

«شب‌های شیرین» با این ویژگی تالیف شده است. مربیان، پدران و مادران و آموزگاران دوره پیش دبستانی با بهره‌گیری از این کتاب می‌توانند برای مخاطبان خود قصه گویی کنند.

در حقیقت، کتاب «شب‌های شیرین» نخستین کتابی است که با داشتن ۱۱۱ قصه ویژه این هنر دیرپا، به علاقه‌مندان قصه‌گویی آموزش می‌دهد. زبان قصه‌ها با رعایت همه نکته‌های آموزشی و تربیتی، شبی خوش و دوست داشتنی را پیش از خواب برای خردسالان به ارمغان می‌آورد. چون همه قصه‌ها با پایانی خوش و به دور از ترس و خشونت به پایان می‌رسد.

این کتاب مناسب بهره‌مندی همه پژوهشگرانی که پیرامون قصه‌گویی تحقیق می‌کنند نیز هست.

13991210000880 Test NewPhotoFree - ۱۱۱ قصه از محمد میرکیانی در «شب‌های شیرین»

محمد میرکیانی کتاب «شب‌های شیرین» را برپایه تجربه‌هایی که در سال‌ها پیش، در صدا وسیما، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش کسب کرده، تالیف کرده است.

«شب‌های شیرین» در ۴۴۴ صفحه با تصاویر ساده و زیبای سیمین شهروان و طراحی جلد محمد حسین صلواتیان منتشر شده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  "ناجا" خبرسقوط بالگرد در فارس را تکذیب کرد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها