پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+عکس - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+عکس

به گزارش جامعه نیوز:

 ۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+عکس

به گزارش خبرنگار حج و زیازت خبرگزاری فارس، امامزاده روح‌الله الحسنی (ع) همزمان با ایام عید فطر بین نیازمندان مواد غذایی و بسته ارزاق توزیع کرد؛ به طوری که در روزهای گذشته در کنار بسته‌های معیشتی، بیش از ۴۰۰ کنسرو پروتئینی با یادی از شهدای مدافع حرم بین نیارمندان توزیع و امروز نیز سفره‌های عید خانواده‌های شهدای فاطمیون را رنگین کرد. 

14000224000206 Test NewPhotoFree - ۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+عکس

14000224000207 Test NewPhotoFree - ۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+عکس

حجت‌الاسلام حجر رسولی، مدیر آستان امامزاده روح الله الحسنی (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به توزیع بسته‌های ارزاق همزمان با عید سعید فطر اظهار داشت: در این مرحله یک هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی به ارزش حدود ۷۰۰ میلیون تومان بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع می‌شود.

14000224000210 Test NewPhotoFree - ۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+عکس

وی با بیان اینکه ۶۰۰ بسته روز گذشته توزیع شد، افزود: امروز نیز ۵۰۰ بسته به نیت شهدا در بین خانواده‌های شهدای فاطمیون و همچنین نیازمندان ز یر پوشش آستان توزیع خواهد شد. این بسته‌های معیشتی و ارزاق به همت گروه جهادی روضهالحسن و امنای آستان تهیه شده است.

14000224000211 Test NewPhotoFree - ۱۱۰۰ بسته معیشتی بین خانواده شهدای فاطمیون توزیع شد+عکس

به گزارش فارس، در مرحله جدید توزیع بسته‌های معیشتی همزمان با عید فطر مواد غذایی همچون برنج، حبوب، مرغ، روغن، رب، سویا، خرما، شکر، چای، شیره خرما و ماسک به ارزش تقریبی ۶۰۰ هزار تومان به نیت شهدای مدافع حرم پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سایر رشته‌های ورزشی در صورت حمایت بخش خصوصی مانند بسکتبال گرگان می‌درخشند