رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  یک دورتموندی گزینه هدایت ولفسبورگ به گزارش خبرگزاری فارس، چند ماه قبل که مدیریت باشگاه دورتموند اقدام به برکناری لوسین فاوره کرد، از ادین ترزیچ، دستیار ۳۸ ساله اش خواست نقش سرمربی موقت زردپوشان را تا پایان فصل و انتخاب جایگزین برعهده گیرد. ترزیچ جوان و جویای نام این خواسته را […]

به گزارش جامعه نیوز:

 یک دورتموندی گزینه هدایت ولفسبورگ

به گزارش خبرگزاری فارس، چند ماه قبل که مدیریت باشگاه دورتموند اقدام به برکناری لوسین فاوره کرد، از ادین ترزیچ، دستیار ۳۸ ساله اش خواست نقش سرمربی موقت زردپوشان را تا پایان فصل و انتخاب جایگزین برعهده گیرد. ترزیچ جوان و جویای نام این خواسته را قبول کرد.

وی در مدتی که هدایت زنبورها را برعهده داشت، نتایج به طور نسبی خوبی هم گرفت اما بورسیا براساس آنچه با این مربی وعده کرده بود، مارکو رزه سرمربی تیم بورسیامونشن گلادباخ را به عنوان سرمربی آینده اش برگزید.

به این ترتیب منابع نزدیک به تیم دورتموندی گفتند با حضور رزه، ترزیچ به جایگاه سابقش به عنوان دستیار بازمی گردد اما امروز یک روزنامه آلمانی نوشت، ممکن است فصل بعد سرمربی تیم ولفسبورگ باشد.

طبق نوشته ولفسبورگر آلگماینه، در تیم ولفسبورگ اولیور گلاسنر، سرمربی گرگ ها در فصل جاری عملکرد خوبی داشته و توانسته تیم سبزپوش را در ردیف نمایندگان آلمان ها برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا قرار دهد. آنگونه که این نشریه نوشته، با مدیریت باشگاه به خصوص «یورگ اشتاتکه»، مدیر ورزشی ولفسبورگ دچار اختلاف شدید شده تا جاییکه احتمالا در پایان فصل جاری به همکاری مشترک خاتمه خواهد داد.

طبق اعلام این رسانه، مدیریت باشگاه ولفسبورگ اکنون به ترزیچ به عنوان گزینه ایی مناسب برای جانشینی فکر می کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  انفجار انتحاری در پایتخت سومالی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها