رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  یعقوبیان: با کلاشینکوف باید مقابل تانک بایستیم/ امکانات «اپه» در مقایسه با «سابر»، صفر است علی یعقوبیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مسابقات کسب سهمیه المپیک و ناکامی اپه ایست ها در گرفتن سهمیه اظهار داشت: مسابقات سختی بود اما ما می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم و امید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 یعقوبیان: با کلاشینکوف باید مقابل تانک بایستیم/ امکانات «اپه» در مقایسه با «سابر»، صفر است

علی یعقوبیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مسابقات کسب سهمیه المپیک و ناکامی اپه ایست ها در گرفتن سهمیه اظهار داشت: مسابقات سختی بود اما ما می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم و امید هم داشتیم. انتظار من قبل از مسابقات از محمد رضایی کسب عنوان قهرمانی بود و می‌توانست حریف ویتنامی را شکست دهد اما بازی را بد شروع کرد و کارش سخت شد.همین شرایط باعث شد بهم بریزد و نتیجه نگیرد. در مجموع او در بین ۱۹ نفر پنجم شد که نه خوب بود و نه بد.

وی در مورد اینکه حسرت ایران در اسلحه اپه برای رسیدن به المپیک ادامه‌دار خواهد بود، گفت:‌اگر می‌خواهیم به سهمیه برسیم باید شرایط خوبی داشته باشیم. باید شرایط‌مان با اسلحه سابر مساوی باشد. اسلحه سابر پزشک، ماساژور و روانشناس دارد، اما تا حالا یک بار هم رنگ تمرین در آکادمی را ندیده‌ایم و اردوهایمان بیشتر در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

سرمربی تیم ملی اپه گفت:اعزام‌هایمان هم اصلا برابر نیست اینکه دوستان ما را با سابر مقایسه می‌کنند اصلا درست نیست وقتی می‌توان  مقایسه کرد که شرایط مساوی باشد وسایل ما گران‌تر است و رقابت‌هایمان کمتر، ما جنگ نابرابری با کشورهای خارجی داریم یک کلاشینکوف به ما داده‌اند و باید مقابل تانک بایستیم این کار شدنی نیست.

یعقوبیان تأکید کرد: با این شرایط به همه ملی‌پوشان گفته‌ام باید با همین امکانات صفر به اسلحه سابر برسیم ما در آینده هم اردوهایمان را ادامه می‌دهیم و با قدرت می‌خواهیم جلو برویم.

این خبر را هم ببینید:  «موج وارونه»| اثرگذاری فضای مجازی در زمان انتخابات چقدر واقعی است؟/بمباران تبلیغاتی برای ایجاد تردید

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها