پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

یاران والی در کنار روزه‌داران بشاگردی+عکس

به گزارش جامعه نیوز:

 یاران والی در کنار روزه‌داران بشاگردی+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از بشاگرد، کمیته امداد امام خمینی(ره) پس از انقلاب اسلامی همواره یکی از نهادهای پیشگام در خدمات‌رسانی به مردم مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته کشور بوده است.

نهادی که نامش با یاد مرحوم حاج عبدالله والی اسطوره خدمت و کار جهادی در قلب مردم بشاگرد یاد می‌شود.

کمیته امداد امام خمینی (ره) از بدو تاسیس تاکنون خدمات بسیار ارزنده‌ای را به مردم محروم بشاگرد ارائه کرده است و هم‌چنان ادامه دارد.

این نهاد همواره در ماه مبارک رمضان در کنار مردم روزه‌دار بشاگرد بوده است و سفره افطار ایتام و مستمندان را فراموش نکرده است.

14000209000372 Test NewPhotoFree - یاران والی در کنار روزه‌داران بشاگردی+عکس

ابراهیم ابراهیمی معاون کمیته امداد سردشت بشاگرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته در ماه مبارک رمضان خدماتی از سوی کمیته امداد سردشت به مردم محروم منطقه ارائه شده است.

وی اظهار داشت: در این ماه مبارک ۸۰ سبد غذایی بین ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهر سردشت به ارزش ۲۴۰ میلیون ریال توزیع شد.

ابراهیمی افزود: همچنین پخت و توزیع ۸۰۰ پرس غذای گرم و افطاری در راستای طرح اطعام مهدوی بین ایتام و نیازمندان روستاهای گافر بشاگرد به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال صورت گرفت.

14000209000378 Test NewPhotoFree - یاران والی در کنار روزه‌داران بشاگردی+عکس

معاون کمیته امداد سردشت از احداث سرویس بهداشتی برای نیازمندان خبرداد و گفت: ۱۸ چشمه سرویس بهداشتی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) سردشت با مشارکت گروه جهادی امام حسن مجتبی (ع) در روستای سیل زده سگن احداث شد.

ابراهیمی بیان کرد: این طرح با هزینه و ارزش یک میلیاد و هشتصد میلیون ریال که مبلغ  ۹۰۰ میلون ریال توسط کمیته امداد و ۹۰۰ میلیون ریال توسط گروه جهادی تامین شده است.

این خبر را هم ببینید:  آخرین رنگ‌بندی کرونایی شهرها در کرمان| یک شهر قرمز، 8 شهر نارنجی

14000209000377 Test NewPhotoFree - یاران والی در کنار روزه‌داران بشاگردی+عکس

وی افزود: روستای سگن از روستاهایی است که بعد از سیل سال ۹۸ مردم به مکانی دیگر جابه‌جا شده اند و اهالی این روستا نیازمند به احداث مسکن می‌باشند که امیدواریم با کمک خیرین و نیکو کاران بتوانیم مشکل مسکن این عزیزان را مرتفع نماییم.

14000209000379 Test NewPhotoFree - یاران والی در کنار روزه‌داران بشاگردی+عکس

انتهای پیام/۸۸۰۵۳/ر


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *