پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
گودرزی: آیت‌الله رئیسی در سازمان ملل استحکام قدرت در جمهوری اسلامی را به همگان نشان داد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

گودرزی: آیت‌الله رئیسی در سازمان ملل استحکام قدرت در جمهوری اسلامی را به همگان نشان داد

به گزارش جامعه نیوز:

 گودرزی: آیت‌الله رئیسی در سازمان ملل استحکام قدرت در جمهوری اسلامی را به همگان نشان داد

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تمام کشورهای جهان سعی دارند با کشوری ارتباط برقرار کنند که از ثبات و استحکام لازم برخوردار است و کشوری مستغنی در برابر دیگر کشورهاست. 

وی با اشاره به سخنرانی رئیس‌جمهور کشورمان در هفتادو ششمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل افزود: آقای رئیسی در سخنرانی خود استحکام قدرت در نظام جمهوری اسلامی ایران و استغنای کشورمان از مستکبران عالم به وجود ثبات در ایران را به همگان نشان داد. 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در طول چهل و سه سال گذشته همواره استکبارستیزی خود را به جهانیان ثابت کرده و در مسیر استقلال گام برداشته و از این پس نیز با قدرت بیشتر به این مسیر ادامه خواهد داد. 

گودرزی خاطرنشان کرد: سخنرانی آقای رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل به همگان ثابت کرد که دوره نرمش و کرنش در برابر دشمنان به پایان رسیده و زبان اقتدار جای آن را گرفته است. 

وی افزود: تجربه سالیان قبل به ما نشان داده که هرگاه ما با اقتدار با دشمنان و مستکبران رفتار کرده‌ایم به حق خودمان رسیده‌ایم و هرگاه که در برابر آنها کرنش کرده‌ایم نه تنها به حق‌مان نرسیده‌ایم بلکه از حقوق‌مان هم به ناچار به عقب نشسته‌ایم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همگان باید بدانند که دیگر همه جهان چند کشور اروپایی نیست و از نگاه ما، ارتباط با همه کشورها به استثنای آمریکا و رژیم صهیونیستی در دستورکار ماست و ما همانطور که گفتم جهان را محدود به چند کشور خاص نمی‌دانیم.

این خبر را هم ببینید:  نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین: اسرائیل رژیم ناهمگون در پیکره منطقه است

انتهای پیام/