رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 230 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  گوتسه: فاوره معیاری برای استفاده از بازیکن در ترکیب نداشت به گزارش خبرگزاری فارس، «ماریو گوتسه» تا تابستان گذشته در تیم دورتموند حضورداشت. اما تابستان به تیم آیندهوون هلند رفت. وی که در فینال جام جهانی برزیل تک گل بازی را برای آلمان ها مقابل آرژانتین زد و قهرمانی را به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 گوتسه: فاوره معیاری برای استفاده از بازیکن در ترکیب نداشت

به گزارش خبرگزاری فارس، «ماریو گوتسه» تا تابستان گذشته در تیم دورتموند حضورداشت.

اما تابستان به تیم آیندهوون هلند رفت. وی که در فینال جام جهانی برزیل تک گل بازی را برای آلمان ها مقابل آرژانتین زد و قهرمانی را به کشورش هدیه کرد، برای آنکه بتواند دومرتبه به روزهای خوبش بازگردد، زنبورها را ترک کرد.

وی  در مصاحبه ایی که با یکی از سایت های کشورش داشت، از لوسین فاوره، سرمربی سوئیسی سابق بورسیا انتقاد کرد.

گوتسه در این گفت وگو بیان کرد این مربی براساس آمادگی بازیکنان در تمرینات، اقدام به انتخاب نفراتش  برای حضور در ارنج نمی کرد.

ستاره ۲۸ ساله اظهارداشت:در دو سال آخری که در بورسیا بودم، به نظرم هیچ معیار مشخصی برای مشخص کردن آمادگی و انتخاب بازیکن برای حضور در ترکیب از طرف فاوره وجود نداشت.

او افزود:او به من می گفت، تصور نمی کند بتوانم به تیم کمک کنم. از نظر من این حرف او بهانه بود. چیزی که واقعا نمی توانم درک کنم.

گوتسه در حالی انتقادی را متوجه فاوره کرد که مربی ۶۳ ساله سوئیسی چند ماه قبل به خاطر کسب نتایج ضعیف از کار برکنارشد و ادین ترزیچ، دستیارش زمام امور زردپوشان را در اختیارگرفت.

انتهای پیام/ش


این خبر را هم ببینید:  یک‌هشتم جام حذفی‌| صعود شاگردان قلعه‌نویی به مرحله یک‌چهارم نهایی با شکست پارس جنوبی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها