رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  گلریزان مجازی برای کمک به آزادی ۱۶۴ زندانی بدهکار گلستان به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: سال گذشته با کمک خیرین و ستاد دیه و گذشت شاکیان ۲۷۰ زندانی جرایم مالی از زندان آزاد شدند و هم‌اکنون ۱۶۴ زندانی دیگر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 گلریزان مجازی برای کمک به آزادی ۱۶۴ زندانی بدهکار گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی دادگستری گلستان، هادی هاشمیان اظهار کرد: سال گذشته با کمک خیرین و ستاد دیه و گذشت شاکیان ۲۷۰ زندانی جرایم مالی از زندان آزاد شدند و هم‌اکنون ۱۶۴ زندانی دیگر چشم انتظار کمک هم‌استانی‌ها برای آزادی هستند.

مجموع بدهی ۲۷۰ زندانی جرایم مالی استان گلستان ۱۰ میلیارد تومان است
وی تصریح کرد: مجموع بدهی این زندانیان ۱۰ میلیارد تومان است که امیدواریم با همت هم‌استانی‌ها و بخشش شاکیان همه این زندانیان، عید فطر امسال آزاد شوند و به آغوش خانواده‌هایشان بازگردند.
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: به علت شرایط کرونا، امسال هم گلریزان برای آزادی زندانیان، به صورت مجازی برگزار می‌شود که از ابتدای این ماه مبارک رمضان تاکنون هم‌استانی‌ها ۴ میلیارد ریال اهدا کرده‌اند.
هاشمیان ادامه داد: امروز آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان هم با اهدای ۱۷۰ میلیون تومان برای کمک به آزادی این زندانیان به گلریزان مجازی پیوستند.

* استاندار گلستان قول داد با مشارکت فرمانداران ۱۴ شهرستان در مجموع ۲۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کنند/ دعوت هاشمیان از گلستانی‌ها برای مشارکت در کمک به آزادی زندانیان با هر میزان مبلغی که در توان دارند
وی ادامه داد: استاندار گلستان هم قول داد با مشارکت فرمانداران ۱۴ شهرستان در مجموع ۲۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کنند، شورای شهر و شهرداری گرگان هم با اهدای ۳ میلیارد ریال برای کمک به آزادی زندانیان مشارکت کردند.
هادی هاشمیان گفت: امیدواریم با ادامه کمک‌های مردمی و خیرین و گذشت شاکیان همه زندانیان جرایم غیرعمد استان که از بد حادثه و به علت بدهکاری و شرایط اقتصادی گرفتار شده‌اند، راهی خانه‌های خود شوند.
رئیس کل دادگستری گلستان از هم‌استانی‌ها دعوت کرد با هر میزان مبلغی که در توان دارند برای کمک به آزادی زندانیان مشارکت کنند.

این خبر را هم ببینید:  بمب صوتی ظریف انتخابات را زخمی می‌کند؟/ یک روایت از نقشه گفتمانی چهره‌های خرداد ۱۴۰۰

انتهای پیام/۲۳۰۷/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها