پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
گلایه شورای شهری‌ها از تخلفات دولت و مجلس در حوزه ساخت و ساز - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

گلایه شورای شهری‌ها از تخلفات دولت و مجلس در حوزه ساخت و ساز

به گزارش جامعه نیوز:

 گلایه شورای شهری‌ها از تخلفات دولت و مجلس در حوزه ساخت و ساز

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در تذکری در صحن امروز شورای شهر درباره تخلف ملک نهاد ریاست جمهوری اظهار داشت: اخباری که در این خصوص منتشر شد، بحث برانگیز بود و با پیگیری شهرداری  و نمایندگان شورا خوشبختانه تخلف موجود در ملک حاضر قلع و قمع و از احداث طبقه اضافه جلوگیری شد.

وی با اشاره به جدیت مدیریت شهری در قانون اداری گفت: چرا باید مجلس شورای اسلامی که نهاد قانون‌گرایی است با تصاحب «خیابان مردم» حقوق شهروندی را زیر پا بگذارد.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: بنیاد مستضعفان نیز بدون پروانه ساختمانی و تأمین پارکینگ به ساخت پلاسکو می‌پردازد و همه این مشکلات در حالی است که اگر شهروند ضعیفی تخلف کوچک انجام دهد مدیریت شهری با جدیت به قلع و قمع آن می‌پردازد.

فراهانی تأکید کرد:‌باید همه بیاموزیم که قانون ارجعیت دارد و نهادهای قدرت قانون را محترم بشمارند.

وی تأکید کرد: از پیروز حناچی شهردار پایتخت درخواست دارم هرگونه تخلف از قانون و ضوابط قانونی به ویژه از سوی سازمان‌ها و نهادها را با جدیت پیگیری کند و گزارش‌های مربوطه را به مردم اطلاع دهد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ورود کمیسیون شوراها به اصلاح قانون انتخابات مجلس/ بررسی شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان