پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
گلایه تهرانی‌ها از تکمیل نشدن پروژه گیشا - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

گلایه تهرانی‌ها از تکمیل نشدن پروژه گیشا

به گزارش جامعه نیوز:

 گلایه تهرانی‌ها از تکمیل نشدن پروژه گیشا

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، حامد حسینی دبیر شورایاری محله شهرک قدس و رابط منطقه ۲ تهران با حضور در صحن شورای شهر درباره چالش‌ها و مشکلات این منطقه از نگاه اعضای شورایاری محلات اظهار داشت: بلندمرتبه‌سازی‌های خارج از ضوابط و کمبود ایستگاه آتش‌نشانی از معضلات محله ایوانک محسوب می‌شود.همچنین ایجاد زیرگذر در خیابان ایوانک و اتوبان یادگار امام سبب بروز مشکل برای شهروندان شده است.

وی افزود: تعیین تکلیف پارکینگ جنب مجتمع سروستان از نکات حائز اهمیت در منطقه سعادت‌آباد محسوب می‌شود که تا کنون مورد توجه قرار نگرفته، همچنین ترافیک ایجاده شده توسط بیمارستان رسول اکرم (ص) و ساماندهی نشدن مشاغل مزاحم در محله آسمان از دیگر اقداماتی است که باید در این منطقه رفع شود.

دبیر شورایاری محله شهرک قدس و رابط منطقه ۲ تهران با نبود سرانه‌های خدماتی، ورزشی، فرهنگی و بهداشتی در محله بهرود اشاره کرد و گفت:‌ ساخت و توسعه پیاده‌راه در معابر و توسعه حمل و نقل عمومی و تاکسی‌های خطی در این محله باید مورد توجه مسؤولان شهری قرار گیرد.

حسینی گفت: در محله کوی نصر نیز آسفالت خیابان‌های فرعی نامناسب است و عایق‌های صوتی اطراف محله باید اصلاح شود، همچنین روشنایی این محله مطلوب نیست. در محله ستارخان نیز نبود پارکینگ طبقاتی با توجه به فضای موجود کنار بازارچه سنتی دردسرساز شده و باید رفع شود.

وی گفت: پیشنهاد می‌کنم در این منطقه پارکی به نام نفس به احترام کسانی که اهدای عضو داشته‌اند، نامگذاری شود و توسعه فضای سبز در این منطقه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

این خبر را هم ببینید:  نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند

دبیر شورایاری محله شهرک قدس و رابط منطقه ۲ تهران در مورد ابرچالش‌های منطقه ۲، گفت: بررسی مشکل جواز ساخت اهالی شهرک نیایش، ساخت پارکینگ در میدان صنعت، تکمیل نشدن پروژه زیرگذر کوی نصر یا گیشا و اجر نشدن طرح تفصیلی محله فرحزاد از جمله مشکلات عمده این منطقه محسوب می‌شود که باید اقدامات لازم جهت رفع آن صورت گیرد چرا که مردم در این موضوعات دچار دردسر شده‌اند.

انتهای پیام/