رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  گلایه از عملکرد فرمانداران در تقسیم اعتبارات/وقتی رقمی برای مقابله با آتش‌سوزی نمی ماند به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید اسدالله هاشمی در نشست بررسی آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در مجموعه محیط زیست اقدامات اولیه انجام شده آتش‌برها را در چند نقطه ایجاد کردیم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 گلایه از عملکرد فرمانداران در تقسیم اعتبارات/وقتی رقمی برای مقابله با آتش‌سوزی نمی ماند

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید اسدالله هاشمی در نشست بررسی آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در مجموعه محیط زیست اقدامات اولیه انجام شده آتش‌برها را در چند نقطه ایجاد کردیم و خوشبختانه علوفه مرتعی در جنگلها به دلیل کم بارشی کمتر وجود دارد.

وی گفت: امسال اعتباری برای آتش سوزی به محیط زیست اختصاص داده نشده که از استاندار درخواست داریم امسال نیز همانند سال گذشته مقداری اعتبارات به عنوان تنخواه در اختیار ما قرار گیرد چرا که نیاز به امکانات و ملزومات داریم.

این مسئول یادآور شد: ماده ۶۲ بحران قوای سه گانه را مشمول می‌دارد که در هنگام آتش سوزی‌ها وارد میدان شوند که امیدواریم این قانون جدی گرفته شود.

مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد به پاره‌ای از مشکلات اشاره کرد و گفت: بیمه افراد عادی و کارکنان باید در نظر گرفته شود بعد از اتفاقات پارسال برخی‌ها مردم را به عدم همکاری تشویق می کنند.

وی گفت: نیروهای امنیتی کمک کنند چرا که ریشه برخی موارد آتش سوزی امنیتی است و همچنین دستور داده شود که فرمانداری‌ها اعتبارات عمرانی ما را کاهش ندهند همچنان که در سال گذشته فرماندار گچساران و فرماندار دنا ۳۵ و ۱۷ درصد اعتبارات ما را کاهش دادند در حالی که نیاز به سوخت و تجهیزات و سایر لوازم برای مقابله با آتش‌سوزی‌ها داریم.


این خبر را هم ببینید:  دریاچه ارومیه کویر می‌شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها