رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 46 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  گفت‌و گوی زنده اینستاگرامی با مهدی چمران ساعت ۱۹:۴۵ به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران، عصر امروز در گفت و گوی زنده اینستاگرامی با خبرگزاری فارس حضور پیدا خواهد کرد و در خصوص دوران نمایندگی مجلس و فعالیت‌های سیاسی شهید مصطفی چمران ساعت ۱۹:۴۵ در صفحه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 گفت‌و گوی زنده اینستاگرامی با مهدی چمران ساعت ۱۹:۴۵

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران، عصر امروز در گفت و گوی زنده اینستاگرامی با خبرگزاری فارس حضور پیدا خواهد کرد و در خصوص دوران نمایندگی مجلس و فعالیت‌های سیاسی شهید مصطفی چمران ساعت ۱۹:۴۵ در صفحه اینستاگرام خبرگزاری فارس به نشانی FARS-NEWS@ به گفت و گو خواهد پرداخت.
شهید مهندس مصطفی چمران از دوران نوجوانی در فعالیت های سیاسی حضور داشت و در جلسات درس مرحوم آیت‌الله طالقانی و شهید مرتضی مطهری نیز شرکت می‌کرد. شهید چمران بعد از انقلاب،‌ در دور اول مجلس شورای اسلامی از سوی مردم تهران راهی مجلس شد، و همچنین مدتی نیز متصدی وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران را نیز عهده‌دار شد. 

مهدی چمران،‌ برادر کوچک شهید مصطفی چمران است که سوابق متعدد اجرایی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. وی مدتی جانشین فرمانده ستاد جنگ‌های نامنظم( به فرماندهی شهید مصطفی چمران) بود، و همچنین سابقه ریاست شورای شهر تهران را نیز در کارنامه خود دارد. 

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  نادری: موانع ذهنی در مسیر تولید باید رفع شوند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها