پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
گفت‌و‌گوی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با خاوازی درباره تأمین نهاده‌های دامی کشاورزان - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

گفت‌و‌گوی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با خاوازی درباره تأمین نهاده‌های دامی کشاورزان

به گزارش جامعه نیوز:

 گفت‌و‌گوی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با خاوازی درباره تأمین نهاده‌های دامی کشاورزان

به گزارش خبرنگار حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی با اشاره به افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار و کمبود نهاده‌های دامی در کشور، از گفتگو و رایزنی باکاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی برای حل کردن این مشکلات خبر داد.

ساداتی نژاد اعلام کرد: دیشب در تماس تلفنی که با آقای خاوازی داشتم به ایشان عرض کردم که لازم است جهت تامین ارز نهاده‌های دامی که در بندر امام وجود دارد سریعا اقدام شود، تا شاهد کمبود نهاده‌ها در کشور نباشیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی در ادامه عنوان کرد: وزیر کشاوری قول دادند که امروز صبح (شنبه ۷ تیرماه ۱۳۹۹) سریعا از بانک مرکزی، بحث تامین ارز مورد نیاز برای نهاده های دامی را پیگیری کنند.

ساداتی نژاد همچنین بیان داشت: در خصوص موضوع کود فسفاته که نیاز کشت بهاره کشاورزان است و ترخیص آن از بندر برای توزیع بین کشاورزان، با وزیر جهاد کشاورزی صحبت کردم تاکید داشتم که در اولویت اول، وفور نهاده‌های دامی، کود مورد نیاز، آفت‌کش‌ها و واکسن دام مهم است و بعد از آن نیز نظارت قوی و موثر بر قیمت و توزیع و همچنین تامین ارز مورد نیاز جهت کنترل بازار اهمیت دارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  متن طرح سوال از وزیر راه درباره فروش بلیت‌های چارتری