رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  گزینه پیشنهادی دولت به مجلس برای وزارت صمت چهارشنبه معرفی می‌شود علی جدی نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اداره وزارت صمت با سرپرست در شرایط فعلی و مشکلاتی که این موضوع می‌تواند برای مردم و این وزارتخانه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 گزینه پیشنهادی دولت به مجلس برای وزارت صمت چهارشنبه معرفی می‌شود

علی جدی نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اداره وزارت صمت با سرپرست در شرایط فعلی و مشکلاتی که این موضوع می‌تواند برای مردم و این وزارتخانه ایجاد کند اظهار داشت: سرپرست در وزارت صمت نمی‌تواند به مانند وزیر به مجلس پاسخگو باشد. این در حالی است که او انگیزه لازم را برای استمرار کارش ندارد و اخیرا هم شاهد بودیم وقتی سرپرست فعلی انتصابی را انجام داده بود با  نهیب رئیس‌جمهور و دفتر رئیس‌جمهور مواجه شد و به او صراحتا دستور دادند تغییری ندهد؛ گویا سرپرست فعلی وزارت صمت فقط برای پرداخت حقوق به کارمندان آن وزارتخانه آمده است.

جدی گفت: اخیرا مطلع شدم که قرار است در هفته جاری گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صمت به مجلس معرفی شود که احتمالا این کار چهارشنبه انجام خواهد شد. 

وی گفت: کشورمان در حال حاضر نیازمند وزیری است که مستقل بوده و از سوی جریانات سیاسی در سال منتهی به انتخابات ریاست جمهوری تحت فشار قرار نگیرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها